PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : limera1n la jaıl break yaptım ama

Aypadim
29-11-2010, 00:31
limera1n la jaıl break yaptım ama uygulama yukleyemıyorum.

ıtunes ekranında yuklemek ıstedığım seylerı goruyorum ama sync dedikten sonra gene görın muyorlar..

ayrıca cydi dan 2 tane uygulam yukledım onlarda ıphone ıcınmıs ve sılınmıyor..yardımcı olabilirmısınız..

Aypadim
29-11-2010, 00:33
Installous bunu mu indirmem lazım cydiadan?

Tra4nce
29-11-2010, 00:35
Installous bunu mu indirmem lazım cydiadan?

Hangi sürüme Jailbreak yaptınız ?

Aypadim
29-11-2010, 00:38
bu sürüme 3.2.2 yapmıstık.

Tra4nce
29-11-2010, 00:39
bu sürüme 3.2.2 yapmıstık.

Cydia'dan 3.2.2 AppSync aratıp kurmanız lazım.

Aypadim
29-11-2010, 00:41
Cydia'dan 3.2.2 AppSync aratıp kurmanız lazım.
Nerden aratmamız gerekiyor? ıpadden mi yanı ınternetınden mı

Tra4nce
29-11-2010, 00:44
Nerden aratmamız gerekiyor? ıpadden mi yanı ınternetınden mı

Cydia'dan aratabilirsiniz.

Yada siz direk INSTALLOUS uygulamasını kurun. Ordan uygulama yüklemek daha basit olur.

Aypadim
29-11-2010, 00:49
Cydia'dan aratabilirsiniz.

Yada siz direk INSTALLOUS uygulamasını kurun. Ordan uygulama yüklemek daha basit olur.
bulamadım.lutfen cahıllıgımı hos gorun.nerden temın edebılırız.google fılan mı yazıp ındırelım

Aypadim
29-11-2010, 01:06
indiricem yeri buldum ama cihazımın yanında soru ışareti var ve hata verıyor.

Tra4nce
29-11-2010, 01:07
bulamadım.lutfen cahıllıgımı hos gorun.nerden temın edebılırız.google fılan mı yazıp ındırelım

iPad ekranınızda Cydia ikonu varmı ? Varsa ona basıp önce onu açıyorsunuz. Daha sonra Manage-Source sekmesine tıklayıp yıkarda edit yazan yere basıyorsunuz. Daha sonra Add sekmesi var ona basıp http://cydia.hackulo.us adresini ekleyip yüklüyorsunuz. Bitincede INSTALLOUS araması yapıp bunu kuruyorsunuz.

Afanasyevo
29-11-2010, 01:08
install0us olarak yazıp aratın yani o (o harfi) değil 0 (sıfır olacak) Cydia da var.

Aypadim
29-11-2010, 01:28
iPad ekranınızda Cydia ikonu varmı ? Varsa ona basıp önce onu açıyorsunuz. Daha sonra Manage-Source sekmesine tıklayıp yıkarda edit yazan yere basıyorsunuz. Daha sonra Add sekmesi var ona basıp http://cydia.hackulo.us adresini ekleyip yüklüyorsunuz. Bitincede INSTALLOUS araması yapıp bunu kuruyorsunuz.*
tama o şekılde yaptım amam sources menusunden gırdıkten sonra o solda bılgısayar resmı olması gerekırken bende soru işareti var?yükle diorum loadıng dıyo bayagı beklıyor..ama bısı yukleyemıyor.

Aypadim
29-11-2010, 01:42
yaptım.yükledim.şimdi uygulamaları yuklemeye calışıyorum.eger yükleyemezzsem yazarım.çok teşşekkür ederim

Aypadim
29-11-2010, 02:01
yaptım facebook da yukledım.tek bır soru kaldı aklımda bu .ipa uzantılı dosyaları ...normal bılgısayardan dırek atıp yukleyebilirmiyiz teşkkürler.

priboi
29-11-2010, 22:09
lime ile 3.2.2 ipad içinjailbreak başlattım
uygulamayı indirdim cihazı bağladım make it rain dedim bekle bekle tuşları basın ekranı gelmedi entering recovery modeda kaldı dakikalarca bekledim yok kapattım açtım şimdi itunes takın diyor taktım restore and update dedim yapcak başka bişi yoktu şu an güncelliyo sanırım 4.2 güncelleyip cihaz açılacakmı acaba? teşekkürler

GKTG
29-11-2010, 22:13
lime ile 3.2.2 ipad içinjailbreak başlattım
uygulamayı indirdim cihazı bağladım make it rain dedim bekle bekle tuşları basın ekranı gelmedi entering recovery modeda kaldı dakikalarca bekledim yok kapattım açtım şimdi itunes takın diyor taktım restore and update dedim yapcak başka bişi yoktu şu an güncelliyo sanırım 4.2 güncelleyip cihaz açılacakmı acaba? teşekkürler

Cihazda ilerleme çubuğu görüyorsanız ve de doluyorsa sorunsuz 4.2 ye yükselmesi gerekiyor.

priboi
29-11-2010, 22:15
şu an 500 mb boyutunda bir güncelleme iniyor ipad olarakda itunesda gözüküyo
ipad ekranında itunes bağlayın simgesi var sizce güncellermi? neden jailbreak yapamadım :(

GKTG
29-11-2010, 22:18
Cihazı jb yapmaya çalışırken sizi göremediğim için birşey söyleyemem ama büyük ihtimallle DFU moda almaya çalışırken hata yaptınız ve de böyle birşey gerçekleşti.

priboi
29-11-2010, 22:19
Cihazı jb yapmaya çalışırken sizi göremediğim için birşey söyleyemem ama büyük ihtimallle DFU moda almaya çalışırken hata yaptınız ve de böyle birşey gerçekleşti.

ama make it raine bastıktan sonra ekranda home ve power a bas demesi gerekmiyormu? onu bekledim gelmedi
güncelleme sonrası bir sorun olurmu yoksa 4.2 ye günceller mi? sorun yaşarmıyım?

GKTG
29-11-2010, 22:21
ama make it raine bastıktan sonra ekranda home ve power a bas demesi gerekmiyormu? onu bekledim gelmedi
güncelleme sonrası bir sorun olurmu yoksa 4.2 ye günceller mi? sorun yaşarmıyım?

iTunes üzerinden Update ye bastıysanız 4.2 versiyonunu indiriyordur muhakkak. Güncemesi başarılıysa bir sorun çıkmaz ama jb yapmak istiyorsanız 4.2 için stabil bir jb yok.

priboi
29-11-2010, 22:24
iTunes üzerinden Update ye bastıysanız 4.2 versiyonunu indiriyordur muhakkak. Güncemesi başarılıysa bir sorun çıkmaz ama jb yapmak istiyorsanız 4.2 için stabil bir jb yok.

elbette çıkacak ve bende katılacağım jailbreakliler arasına insalah :D jailbreak harbiden cok kastıran bir iş yani yapanlara helal olsun derim

GKTG
29-11-2010, 22:26
elbette çıkacak ve bende katılacağım jailbreakliler arasına insalah :D jailbreak harbiden cok kastıran bir iş yani yapanlara helal olsun derim

Bu işlemi yapabilmek için tabiki iyi bilmek gerekiyor ama ilk defa yapılıyorsa tek yapılması gereken şey dikkatlice okumak, okuduğunu anlayarak doğru bir şekilde işlemi tamamlamak.

Sadist
02-12-2010, 12:39
yaptım facebook da yukledım.tek bır soru kaldı aklımda bu .ipa uzantılı dosyaları ...normal bılgısayardan dırek atıp yukleyebilirmiyiz teşkkürler.

evet .ipa uzantili dosyalari bilgisayardan atabilirsiniz tuyo merkezinde bununla ilgili bir aciklama var