PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İtunes ve Cihaz Sorunu

infazure
25-11-2010, 15:55
Arkadaşlar merhaba,
İki farklı sorundan bahsetmek istiyorum;

İlk olarak Itunes ile yaşadığım sorun, senkronize yapıldıktan sonra, Itunes'un açılması ile Wi-fi bağlantım kopuyor, kopma sonrasında geri bağlantı sağlanmıyor, Pc kapanmıyor ve manuel olarak powera basarak kapatmak zorunda kalıyorum.

Diğer sorunum tamamen cihazımla alakalı, cihaz servisten yenisi ile değişimden geldi, 4.1 sürümü yüklü olarak ulaştı, ancak eski backuplarımdan herhangi birisini yüklediğimde cihazda bazı sorunlar baş gösteriyor.

Örneğin son aramalar, cevapsız aramalar gibi telefon özellikleri kullanamıyorum, son aramaları göstermiyor.
Arama düğmesine bastığımda süekli olarak kişilerde kaydettiğim numara ekranı geliyor önüme, yani bu durum sabit kalmış gibi.

Ayrıca cihazı senkonize ettikten sonra eski foto albümünü alıyor, fakat bu albüme cihazımdan eriştiğimde silme işlemi yapamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

st.darkness28
25-11-2010, 17:10
bildiğim kadarıyla pcden attığın resimlerde zaten silme yapamıyorsun. itunes a gelince sürümden kaynaklanan bi hata olabilir sürümünü kontrol istersen bi back up sorunu da bundan kaynaklanıyo olablr :)