PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 4 2. parti

Iwaynes
23-11-2010, 17:44
iphone arıyorum hiç biryerde bulamıyorum 2. parti ne zaman gelir bilen var mı arkadaşlar?iphone 4 ten başka telefonda almak istemiyorum

drapple06
23-11-2010, 18:15
eğer adanadaysan kendiminkini satabilirim elden teslim şeklinde... 1700 e almıştım aynı fiyata satmayı düşünüyorum satma sebebim ise tamamen ekonomik ayrılması zor olacak ama mecburum. 27 eylülde aldım ve bu güne kadar ne ön ne arka yüzüne el değmedi hep şeffaf kuru ön arka koruyucu ile kullandım

Iwaynes
25-11-2010, 16:02
çekmeme sorunu vardır diye çekiniyorum. 2.partide bu sorun çözülmüş glaiba teşekkürler yinede

drapple06
01-12-2010, 21:54
çekmeme sorunu yok en kötü durumda bile rahat kesintisiz görüşme yapıyorsun ama sinyal düşüşü var 3g üzerinden nete girerken çok etkiliyor hem de çok dramatik şekilde aniden düşüyor sinyal lanet olsun resmen kafayı yedirtti bana diğer türlü kılıf yada bumper la da çok iğrenç oluyor o zerafeti güzelliği kayboluyor 2. parti vs hikaye bence illa alacaksan haziranı bekle

filamingo
18-12-2010, 16:54
kurban bayramında ingiltereden aldım ve telefonun üretim tarihi almadan 15 gün önceydi yani 01 kasım 2010'du ve hala sağ elle çekmiyo :) iphone 4 lerde bu sorun hala devam ediyor ama yinede dert edilecek kadar kapsamlı bir sorun değil çok anlık oluşuyor.

ByWanT
18-12-2010, 18:03
Arkadaslar bu birazda kismet isi...Kendimin iki tane var, rahat bir on tanede elimden gecmistir, hepsini test ettim ve hicbirinde sorun yoktu. Kimisinde düsse bile bir cubuk düstü en fazla. Hicbirsekilde görüsme yada internetim etkinlenmedi. Her ikisinide kilifsiz vb. kullaniyorum. Dedimya kismet isi diye