PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Temayı Geri Yüklemek Hk.

mehemetgs1111
23-11-2010, 13:08
Merhaba ben 3gs 4.01 kullanıyorum sorum şu olucak burdan yada cydia dan yüklediğim tema dan sıkılırsam ve orjinal temaya geri dönmek istersem nasıl bir yöntem izlemem gerekir ?

SaTuSa
23-11-2010, 13:16
winterboard programından seçili olan temanın yanındaki işareti kaldırırsanız orjinal haline döner...

Bisqwi
23-11-2010, 15:15
Administrator duruma hemen el atmış zaten, ama bilgi talebinde bulunan arkadaş bir teşekkürü çok görmüş sanırım...[gl=47.gif]

yakup29
19-12-2010, 15:44
iphone 3g 4,1 kullanıcısıyım kardeşim.winterbord kurdum ve bir tema kullanıyorum cihazda sıkıldım ve orjinal temasına geri dönmek istiyorum winterboard dan temanın tik inii kaldırıyorum eski temaya dönüyor ama arka plan sim siyah oluyor orjinal temasında su sıçramış gibi bi tema var ona bir türlü dön medi ne yapmam lazım acaba yardım ların için şimdiden saol.

GKTG
19-12-2010, 15:49
iphone 3g 4,1 kullanıcısıyım kardeşim.winterbord kurdum ve bir tema kullanıyorum cihazda sıkıldım ve orjinal temasına geri dönmek istiyorum winterboard dan temanın tik inii kaldırıyorum eski temaya dönüyor ama arka plan sim siyah oluyor orjinal temasında su sıçramış gibi bi tema var ona bir türlü dön medi ne yapmam lazım acaba yardım ların için şimdiden saol.

Normalde iOS 4.x sürümleri 3G ye yüklendiğinde Homescreen wallpaper olmaz siz winterboardla tema yükleyip bunu aktif ettiyseniz bunu kaldırdığınızda gider.

yakup29
19-12-2010, 21:21
Normalde iOS 4.x sürümleri 3G ye yüklendiğinde Homescreen wallpaper olmaz demişsin ama ben bu makinayı aldıgımda isminin altındaki resimdeki tema vardı.ama şimdi yok arka plan resmi siyah winterboard kurulduktan sonra oldu.winterboardı komle siliyorum yine aynı şekilde siya kalıyor