PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.

baraneker1
16-11-2010, 11:42
Merhaba arkadaşlar dün kendime ipod touch 3g aldım en son güncellemesini yükledim şu anda sürüm 4.1.Ben buna hiç jailbreak yapmadım yapmam gerekiyor mu gerekiyorsa nasıl yapılır birde İtunes'tan bir türlü uygulama atamadım bilen varsa bir söylesin bi zahmet.Teşekkürler.

mertosya
16-11-2010, 11:48
jailbreaki kendin istiosan yapabilirsin kendi secimin zorunlu birsey deil zaten jailbreakin nasıl yapılacagı hakkinda forumun bölümü ordan bulabilirsin

baraneker1
16-11-2010, 11:50
@mertosya bilgiler için saol ama İtunes'ten uygulama nasıl atılıcağınıda yazarsan çok sevinirim kardeşim.

cem tanriover
16-11-2010, 12:01
Eğer sitemizden veya başka sitelerden indirdiğin uygulamalardan bahsediyorsan, onlar crackli uygulamalardır. Bunları yüklemek için iPodunu jailbreak yapman lazım. Yaptıktan sonrada Cydia dan "appsync" patchini iPoduna uyguladıktan sonra istediğin crackli uygulamaları iPoduna atıp oynayabilirsin.

zarsa
16-11-2010, 12:02
Öncelikle konu başlığınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz lütfen. Sormuş olduğunuz tüm soruların cevapları zaten forumumuzda soruyla ilgili bölümlerde mevcuttur. iTunestan sadece paralı veya parasız iTunes Store'dan indirdiğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz Jailbreak yapmadığınız sürece.

SaTuSa
17-11-2010, 03:20
Uyarıya rağmen düzenleme olmadığı için konu kilitlenmiştir.