PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes ipodla sync olmuyor

zuhaha
16-11-2010, 10:08
arkadaşlar elimde itouch 4 var ilk aldığımda itunes 8 kurmuştum bilgisayar ama itunes yabancı bi siteden indirmiştim ama site ingilizceydi neyse o itunesu yüklerken dilinin ingilizce görünmesine rağmen başka bi dildeydi. bende sildim sonra itunes 9 kurdum ama bu seferde ipodu takınca itunes açılmıyo bilgisayar appple dijital kamera olarak görüyo ama itunes u açtığımda hiç bi şekilde görmüyo ipodumu alalı 1 haftaya yakın oldu hiç bi işe yaramıyo alet. apple ın sitesinde yazanları yaptım yine değişen bi şey olmadı yalnız aygıt yöneticisinde apple universal buss controller kısmında olması gerekiyo diyo aletin driverı bende aygıt yöneticisinde görüntü kısmında. başka bi bilgisayarım var ondada aynı sorun var onda da portable devices kısmında görünüyo ama tunes yine tanımıyo. napabilirim arkadaşlar. bu arada görme engelliyim itunes 10 a felan geçemem çünkü kullandığım ekran okuyucum 10 u desteklemiyo; itunes 8 ve 9 a mahkumum anlıyacağınız bu sürümünde bi çözüm bulmam lazım.

zarsa
16-11-2010, 12:12
Ne yazıkki iTunes 10 lazım benim bildiğim kadarıyla ama başka bir cozum bulmak icin araştırıcam

umutufuk
16-11-2010, 13:02
Benzer bir sorun bende de vardı. Itunes 10 kurup firmware'inizi güncellerseniz srun ortadan kalkacaktır.