PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Iphoe4 - ver.4.02 Vodaphone hattimda surekli internette baglanarak parami bitiriyor

nightrider
16-11-2010, 09:19
Sayin dostlar, yardiminiza ihtiyacim var.
yurt disi USA iphone 4, firmware 4,02 - jailbrak ve simunlock lu

Daha once avea hattimi kullaniyordum. Sinirsiz internetten yararlanmak icin baska hattimi vodaphone a cevirdim ve iphonuma takarak kullanmaya basladim, ama pisman oldum. Surekli, su kadar kapasite kaldi, su kadar ucret alindi diye mesaj gelmeye basladi.

Ayarlar/genel/ag kismina girip, hucresel veri yi kapatmaya calisiyorum, ama maalesef, kapatip ciktigimda, tekrar aktif oluyor. Hucresel veri hattindaki vadophone ayarlarini da silmeme ragmen , durum degismedi.

Vadophone a tel. ile ulasmak mumkun olmadi. Garip bir telefon servis hizmetleti var, cozemedim. Mail cektim, telefonla donduler, tamam GPRS servisini durduruyoruz dediler, fahkat bu sabah tekrar hatti takip, denedigimde, ayni sorun yine devam ediyordu.

Teknik olarak, Iphone da bu sorunu gidermek icin bir cozum var mi? Yardimlarinizi bekliyorum.

herkese kolay gelsin

Flea
16-11-2010, 10:02
Sbsettings programını cydia'dan indir.forumda rehberi mevcut.o program aracılığıyla edge ve 3g yi kapayabiliyorsun.dilediğin zaman saniyeler içerisinde açabiliyorsunda.fakat en sağlıklısı tabi telefonla müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak

exzal
16-11-2010, 10:39
sbsy falan gerek yoktur ayarlar-genel-ağ- hücresel veri ağı kapat bu kadar !!!

Admiral
16-11-2010, 11:04
ağı kapatarak sorun çözülüyor fakat örneğin ben 0.facebook.com'a girmek istediğimde edge ve 3G'yi açıyoum ilk dakikasında daha safariye bile girmemişken üstelik bildirimler mail falanda kapalı iken 50Krş alıyor .. Saçmalık !

nightrider
16-11-2010, 14:27
bunu yapiyorum, ama donup tekrar baktigimda , aktif olmus oluyor - kendiligin den. zaten bunu halletsem, sorun hallolocak, subsettings den 3g yi de kapattim yine olmadi. Musteri hizmetlerine tekrar bildirdim, konuyu hala arastiriyorlar, cozemediler henuz.