PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Rob.janoff@Apple.com Sorunu

cuteftp
15-11-2010, 18:44
Arkadaslar dün 3g 4.1 iPhone U jailbreak yaptım.ve bu gün AppStore da güncellemeleri yapayım dedim fakat update bölümünde robjanoff@Apple.com diye bir id ile karşılaştım.iphonumda benim id kayıtlı fakat güncelleme yaparken bu id çıkıyor ve şifre istiyor.bu nedenle güncelleme yapamadım.yeni hesap actım bu seferde free olan uygulamaları indirebiliyorum fakat ücretli olan bir uygulama da Payment method diye bir hata veriyor.Bu is çetrefilli gibi duruyo ne dersiniz

MrPau
15-11-2010, 18:57
O id'yi silip sahip olduğunuz Apple id'yi yazabilirsiniz. Güncelleşmelerinizi bu yolla yapabilirsiniz. Yeni hesap açtığınızda kredi kartı bilgilerinizi girmezseniz ücretli uygulamalarda Payment Method(ödeme yolu) sorunu yaşarsınız.

cuteftp
15-11-2010, 19:39
Selam appstore un update bölümünde id otomatik olarak yazılmış geliyor,değiştirme veya silme imkanı yok tek seçenek şifre girmek.acaba i tunesten silme imkanımız olabilir mı?birde kredi kartı bilgilerimi girdim hesap faal durumda fakat sanki o id engelliyor gibi.Payment method reddedildi başka dene diyor.aynı ismi diğer iphonda kullanabiliyorum.saygilar

cuteftp
15-11-2010, 23:46
arkadaşlar bu sorunum hala devam ediyor,fikri olan bir arkadaşım var mı?

ByWanT
15-11-2010, 23:53
jailbreak dan kaynaklaniyor bu, o id yi degistiremezsiniz... kirik bir sekilde yüklediginiz ipalari sadece installous üzerinden güncelleyebilirsiniz, appstore üzerinden güncelleyemezsiniz

emrahegrek
15-11-2010, 23:53
o uygulama hangi id ile alinmissa onunla guncelleme yapiliyor diye biliyorum.. yani onun sifresini girmeniz sart

Sent from my iPhone using Tapatalk

cuteftp
17-11-2010, 01:17
Peki cozum olarak ne onerirsiniz?restore yapip new iphone secip yeniden jailbreak yapsam sorun hallolur mu?isin ilginc tarafi ucretli uygulamalari da yukleyemiyorum payment method decline falan diyor.o adamin sifresi bulunmaz abi.emrahcim ben onun idsi ile indirmedim ki applari.benim itunesimde olan applar bunlar.jailbreaktan sonra applari telefona yeniden atmak icin eszamanlama yaptim...eminim varya kurnaz bir yolu vardir bunun da iste aklima gelmiyor