PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları ipod touch 3g dizinlere girmek?

NoveLL35
15-11-2010, 13:26
arkadaslar naptıysam ipod un ftp ile giremedim.redsn0w-0-9-6b2-ios-4-1-jailbreak-yükledim. cute ftp ile sftp seçiyorum ip doğru kullanıcı adı root şifre alpine giriyorum ama birtürlü bağlanmıyor.kafayı yemek üzereyim. ibrowser yüklemiştim ondada itunesmobile.dll diye bi hata verdi.lütfen yardım edin bana.şimdiden tşk ederim

XANTHE
15-11-2010, 13:29
Konu başlığınızı düzenleyiniz..

Forum Kurallar? - iKaynak.com (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules)

NoveLL35
15-11-2010, 15:15
problemi çözmek yerine neden sürekli forum kuralları maddelerini önümüze dikiyorsunuz anlamadım.ne zaman soru sorsam forum kurallarını okuyun.cevap yok.amaç yardım etmek değilse söyleyin bende başka forumlar arayayım.yeni üyeyim ve yeni ipod kullanıcısıyım.soru sormam kadar doğal birşey ne olabilirki başka?

sorunumu çözdüm.ihtiyacı olanlar için yazıyorum..
cydia dan openssh indirip kurun sorun kalmayacak

SaTuSa
15-11-2010, 15:23
Eğer sizde üşenmeden zahmet edip bir kere doğru dürüst okursanız ve forum düzenini korumada bizlere yardımcı olursanız o zaman direkt olarak sorularınızın cevabı gelecektir. Kimseyi zorla tutmuyoruz burada, isteyen diğer forumlarda aramakta özgürdür. Amaç yardım etmek olduğu gibi aynı zamanda forum düzenini de korumaktır, sizin de amacınızın yardım beklediğiniz foruma biraz da olsa saygı göstermek olduğunu düşünüyoruz ama yanılıyormuşuz demek ki.. Sorununuz forumda çoğu yerde geçiyor... Neyse sizde çözüdüğünüze göre konu kilitlenmiştir..