PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları SHİFT+RESTORE sorunu ....

bugra09
14-11-2010, 23:03
itunes 10 da ve 10 u tamamen silip 9.2 de denedim daha önce itunes 10 da çalışıyordu şimdi direk restoreye geçiyor problem bilgisayarımdamı? SHİFT tuşu çalışıyor

iSylar
14-11-2010, 23:27
daha iyi açıklarsanız yarımcı olabilirim.

bugra09
16-11-2010, 23:48
4.1 yüklü iphone 3g yi shift+restore yapacaktım ama itunes 10 da shift+restore yapmaya çalıştıgımda frimware şeçme menüsü gelmiyor normal restore yapıyormuş gibi direk restoreye başlıyor daha önce aynı bilgisayarda yapabiliyordum.Araştırdım itunesde 10 shift+restore yok diyorlar ama ben daha önce yaptım neyse itunes 10 u kadılrıp "müziğimdeki" dosyalarıda silip itunes 9.2 yi kurdum yine yapamadım denemeye devam ediyorum...
"

bugra09
17-11-2010, 09:56
problemin itunes den değil bilgisayrdan kaynaklandıgını düşünmeye başladım ,format atmıştım yapışkan tuşlardan falan kaynaklanıyor ama yapamadım sanal klavyeyi denedim olmadı denetim masasından ayarları yapmaya yalıştım yine olmadı....

zarsa
17-11-2010, 11:57
Probleminiz shift tuşundan kaynaklanıyor olabilir iTunes 10da o yöntem yok diyenler işin kolayına kacmak icin uyduranlardır bilgisi olmadan. Bende de iTunes 10 var ve yapabiliyorum Shift- Restore..

CASUA
17-11-2010, 12:14
ben 10.1 beta ile bile shift restore yapıyorum nasıl çıkmıyor anlamadım.cihazı dfu moda alabildiğinden eminmisin eğer cihazı dfu moda alıyosan direk karşına bir sekme çıkıyor tamam dedikten sonra shift'e basılı tutarak restore sekmesine tıkla sana firmware'ın yüklü olduğu yeri soran sekme açılacaktır,eğer bu şekilde çıkmıyorsa shift tuşunda sorun vardır,diğer shift tuşunu dene iki tane shift tuşu var klavyede...

bugra09
17-11-2010, 18:35
restore işlemini daha önce çok defa yaptım dediğim gibi format attıktan sonra böyle oldu driver ini bulamadım SHİFTE (bunu yazarkende shift i kullanıyorum) bir kaç kez basınca yapışkan tuşlar ayarları geliyor onlarıda kurcaladım olmadı , diğer tuşuda denedim olmuyor sorun yazılımsal ama bilgisizliğimden çözemiyorum..