PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Manual Ayarını Kullanamama

daniel_x
14-11-2010, 02:29
Merhabalar. Benim iTunes Manual müzik vs. yükleme kısmıyla ilgili sürekli uğraştığım bir sorunum var. Telefonumu aldığım zamanlarda kullandığım sadece tek bir bilgisayar vardı; ama ayarlarım Manually manage music and videos şeklindeydi. Bunu yapıyordum ki diğer bilgisayarlara bağlayınca müziklerim vs. silinmesin. Son zamanlarda yeni bilgisayar aldım ve ordan müzik yüklemeyi deneyince yükleyemedim. Ayarlarına baktığımda Manual bölümünde işaret yoktu. Ben de gayriihtiyari işaretleyip apply dedim ve erase and sync çıktı ben de boş bulunup bastım, bütün müzikler gitti. Diğer bilgisayarımdan müzikleri tekrardan yükledim ve manual kısmının işaretli olmasına özen gösterdim; ama yine yeni bilgisayara takınca herhangi bir müzik ekleyemiyorum ve manual kısmı yine boş. Ne yapmalıyım? Sürekli o bilgisayara bağlı kalmak istemiyorum. Eğer yine sync yap derseniz yine müzikler gidecek bir daha yüklemek de zoruma gidiyor onca müziği. Sizlerden yorumlarınızı bekliyorum.

husokal
14-11-2010, 09:27
Her türlü Bir bilgisayara bağlı kalmak zorundasınız
İster otomatik şarkı yüklemeyi seçin ister manual
Sync olayı ortadan kalkmaz

daniel_x
15-11-2010, 18:05
Çok ilginç. Peki emin misiniz tam olarak? Çünkü ben diğer iki iPod'umda herhangi bir sorunla karşılaşmadım diğer bilgisayarlarla birlikte.

husokal
15-11-2010, 19:49
Yani ilk 1 bilgisayardan müzik attınız sonra başka bir bilgisayara takip üstüne ınsanda attınız
Silmesi gerek eski attıklarınızı :S

daniel_x
15-11-2010, 22:32
Evet. :) Mesela arkadaşlarda beğendiğim müzikleri hemen takıp alıyordum. Ama işte ilk defa başıma geliyor haliyle bocaladım. Böyle bir şeyin olmaması lazım sanki. Bir ayar falan mı eksik acaba?

emrahegrek
15-11-2010, 23:14
iki veya daha fazla bilgisayarda da itunes library de ayni seyler olmasi gerek eger library de yoksa cihazdakiler sync yaparken siler cihazdan tabi ki

daniel_x
18-11-2010, 23:14
Çok kötü ya. :/ N'apalım diğer bilgisayar bağlı kalacağız artık.