PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : installousa dosya eklemek

skyhan872
13-11-2010, 22:22
merhaba arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum instalous un içine bende uygulama atmak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım söylermisiniz...

OvErCRasH
13-11-2010, 22:24
Tüyo merkezinde yazıyordu, bende ordan bakmıştım.

skyhan872
13-11-2010, 22:47
ben bulamadım mümkünse o konuyu alıntı yaparmısınız.

berk99
14-11-2010, 01:08

Bilgisayardaki Uygulamaları Installous ile Yükleme Yöntemi

Bilgisayardaki Uygulamaları Installous ile Yükleme Yöntemi

Arkadaşlar bu yöntemi eğer diğer yöntemler çalışmazsa deneyin. Çünkü diğer yöntemler daha kullanışlı. Fakat gene de lazım olabilir diye yazıyorum.

1. Cydia uygulamasına girin ve cydia.hackulo.us yada www.sinfuliphonerepo.com adresini kaynaklara ekleyin.
(http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/152-adim-adim-cydia-programinin-kullanimi.html)
2. Şimdi eklediğiniz kaynaktan; Installous; programını kurun (Eğer firmware 3.0'dan düşük bir sürüm kullanıyorsanız; Safari Download Plugin; de kurmanız gerekiyor) Menüye; Installous; diye bir program ikonu gelecek.

3. Şimdi iPhone Browser yada WinSCP ile iPod'a bağlanıp, private/var/mobile/Library/Downloads içine,indirdiğiniz .ipa dosyasını atın.

4. iPod'un menüsünden Installous programına girin. Yüklemek istediğiniz uygulamayı seçin ve yükleyin. Artık istediğiniz uygulamaya girebilirsiniz.

Eğer ilk kez kırılmış App Store uygulaması yüklüyorsanız, uygulamaya girerken; The application cannot be opened.; hatası alabilirsiniz. Sorunu çözmek için App Store'dan ücretsiz bir uygulama kurmanız gerekiyor.

skyhan872
14-11-2010, 11:39
siz beni yanlış anlamışsınız ben elimdeki app leri installousa atmak istiyorum ve herkesin installous applerinin arasında gözükmesini istiyorum yoksa dediğiniz yöntemi biliyorum

TuRkHoT
14-11-2010, 11:53

Buyrun, buraya göz attin , normalde bütün yöntemler burda mevcut :)

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/15459-tum-uygulama-yukleme-yontemleri.html

skyhan872
14-11-2010, 11:58
arkadaşlar ben anlatamıyorum galiba şimdi siz games katagorisine girince büssürü appler çıkıyor ya işte bende elimdeki appleri onların arasında çıkmasını istiyorum yani installousa app upload ve indirme linki vermek istiyorum anlatabildimmi şimdi ?

Afanasyevo
15-11-2010, 23:58
Elinizdeki uygulamalar "games" listesinde çıkınca ne olacak ki ? Telefonunuza attığınız uygulamaları "downloads" sekmesinden görebiliyorsunuz nasıl olsa..

ByWanT
16-11-2010, 00:00
arkadas elindeki satin aldigi uygulumalari kirip apptrackr da paylasmak istiyor galiba

skyhan872
16-11-2010, 00:08
arkadas elindeki satin aldigi uygulumalari kirip apptrackr da paylasmak istiyor galiba

sevgili yöneticim bir tek sen anladın beni dediğin gibi oraya koymak istiyorum ne yapmalıyım ?

ByWanT
16-11-2010, 00:14
vallahi hic yapmadigim bisi acikcasi...satusa-sahin abi bu konularin uzmani, görünce bilgi verir...forumu bir arayin, konusu vardi diye hatirliyorum.

birde ilk mesajinizi anlasilir bir sekilde tekrar düzenleyin ki girenler anlamak icin bir sürü mesaj okumak zorunda kalmasin.

berk99
26-03-2011, 13:01
sevgili yöneticim bir tek sen anladın beni dediğin gibi oraya koymak istiyorum ne yapmalıyım ?
pc den apptrackr a gir (ben yalnızca safariden girebiliyorum)
sign up bölümünden hesap al sonrası kolay ;)