PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları An error occurred while restoring this iPhone"... (-402620415)

arrikan
12-11-2010, 23:53
Forumu epey incelemem rağmen çözüm bulamadım.
Sorun tahmin edilecegi uzere 4.1 e yukselttikten sonra oldu
apple in forumlarında çok farklı çözümler var ama herkes baska sey
onermis hic bir bende ise yaramadı
telefon 3g turkcell
yardımı olanlar cok makbule gecer

ByWanT
13-11-2010, 01:11
Cihaz su anda 4.1 ve yine 4.1 le restore etmeye mi calisiyorsunuz,bu sirada mi cikiyor bu hata, sorunuzu tam olarak anlayamadim?

arrikan
13-11-2010, 08:57
Cihaz uzun süre 3.1.3 de kaldı ancak dün maalesef beynime oksijen gitmedigi ve sinirli oldugum bir anda maalesef 4.1 yükledim
forumlara daha evvel okumama ragmen. verileri restore etmeye calisirken bu hatayı aldım, downgrade yapılamayacagini
da anlayinca bu sorunu cozmek icin ugrasmaya basladim ama nafile. cok cesitli yontemler denesem de olmadi
media falan cok onemli degil aslinda ama yeni dogmus cocugumun bir suru fotosu vardi 400 kadar onlar geri
gelmeyecek diye gerildim. eger yardımınız olursa cok makbule gecer

XANTHE
13-11-2010, 09:51
Cihaz açılmasa bile itunes cihazı görebilir ve cihazdan resimleri almayı deneyebilirsiniz. Ardından 4.1 fw ile restore yapmanız lazım.. Bu arada itunes sürümünüzünde güncel olması lazım.

arrikan
13-11-2010, 23:25
yok valla ne yaptıysam olmadı hersey uctu maalesef, herseyi tekrar kuruyorum; enterasan olan bu hata ile
ilgili abd sitelerinde bile net cozum yok...neyse geldi basimiza bi is, ne demisler keskin sirke kubune zarar.

arrikan
14-11-2010, 09:53
neyse kendin pisir kendin ye oldu, sonunda sorunu cozdum
iphone backup extractor kullandım, nasıl olduysa itunes saçmalamış ve restore etmiyordu
ancak tüm backuplar duruyormus, iphone backup extractor ile ne gerekiyorsa backup
dosyalarında pc ye kaydettim.
herkese iyi bayramlar