PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İpod touch kapalı açılmıyor

deccalxx
12-11-2010, 16:39
ya yönetici arkadaşlar bi konuda yardım istiyorum konu açıyorum konu başlığı hatalı diye kapanıyor konum cevap bile yazılmadan yöneticiye soruyorum başlığı nasıl yapayım diye cavap bile yamadan konu kapanıyor bir cavap bile yazmaya üşeniyorsanız niye yönetici oluyorsunuz anlamıyorum başlıkta şurayı düzelt diyecektiniz düzeltecektim yani bunu sölemek okadarmı zor

XANTHE
12-11-2010, 17:05
Forum kurallarında herşey açıkca yazıyor, hala dalga geçer gibi yardım yazan yeri mi düzelteyim diyorsunuz. Cevap vermek zor değil ama forum kurallarını okumak çok mu zor? Burda bizi yargılayana kadar sorunuzu bu başlık altında sorsaydınız şimdi cevabını almış olurdunuz..

deccalxx
12-11-2010, 18:26
ben dalga geçer gibi yazmadım bende forum yöneticiliği yaptım 31 yaşındayım hiçbir zaman dalga geçer gibi yazı yazmam burda bunu yazmamım amacı acilen yardım istemem ve sizin bana konumda yardımcı olacağınıza konu başlığını düzeltin demeniz sizin yapmanız gereken önce bana yardımcı olmak sonra da arkadaşım konun başlığını yazlış açmışsın düzltmen gerek demeniz ama öncelik bana yardımcı olmanız forumun amacı bu zaten ben sorunumun çözümünü başka bir siteden buldum acil olduğu için. sizin bu konuyu kapatma yönteminiz bence yanlış küfür etmedim kimseyi rencide etmedim.

XANTHE
12-11-2010, 18:31
Biz prensip olarak önce konu başlığının düzenlenmesi daha sonra gerekli yardımın yapılmasını tercih ediyoruz.. Sorununuzu hallettiyseniz sizin adınıza sevindim.. O zaman bu konunun da daha fazla uzamasına gerek yok. Konu KİLİT...