PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları İphone 3G Facebook da video oynatmıyor

cimaaa
10-11-2010, 22:31
Merhaba arkadaslar dun 4.1 jb iphone 'um a normal olarak restore ettim jb siz daha sonra facebook uygulamasında videolar acılmaz oldu youtube izlesene ve dailmotion da videolar acılıyor ama artık facebookta video izleyemiyorum bu jb ile baglantılı bir durummu?

zarsa
10-11-2010, 22:37
Aldığınız hata ''Sorry, this video cannot be played because it is in a format that this device does not support'' mu ? Eğer Facebook uygulamasından video izlemeye çalışırsanız bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Safariyi deneyin ordan açılıyor videolar.

cimaaa
10-11-2010, 22:45
Evt hata bu ama daha 2 gun oncesıne kadar dırek uygulamadan video izleyebiliyordum altını cızerek belırtıyorum videoları ızlerken iphone um da 4.1 jb vardı ama su an normal orjinalini yukledim bunla alakalı bır durum olabılırmı

zarsa
10-11-2010, 23:00
Facebooktan videoları izleyebilmek için bir yama varsa (ki doğruyu söylemek gerekirse bundan haberim yok) veya o formatı çalıştıran bir video player yüklemişseniz telefonunuza mümkün olabilir.

cem tanriover
10-11-2010, 23:14
Facebooktan videoları izleyebilmek için bir yama varsa (ki doğruyu söylemek gerekirse bundan haberim yok) veya o formatı çalıştıran bir video player yüklemişseniz telefonunuza mümkün olabilir.
Facebook uygulamasının güncellemesi ile safaride izlenebilen videolar izlenebiliyor. Fakat malumunuz internetteki videoların birçoğu Flash desteği istediği için sadece bazı videolarda dediğiniz hata gelir. Kesin konuşmak gibi olmasın fakat ben istediğim çoğu videoyu izleyebiliyorum facebook uygulamasından.

cimaaa
10-11-2010, 23:28
Bende seyredebiliyordum taki restore edene kadar ama sımdı tekrar jb yapıyorum