PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları installous'dan yukledigim appleri itunes'a transfer edemiyorum

ktekin
10-11-2010, 10:23
arkadaşlar merhaba;

benim basima soyle bir olay geldi.

cihazim iPhone4 iOS4.1. limera1n ile jb yapildi. appsync 4.1 yuklu

installousdan yukledigim appleri itunes'a transfer etmek istedigim zaman "you're not authorized" uyarisi aliyorum ve transfer islemini yapamiyorum. store menusunden de authorize edince de "you're already authorized" uyarisi aliyorum. islem yapmaya calistigim bilgisayar kendi sahsi bilgisayarim ve daha once bu sekilde islemlerimi sorunsuz yapabiliyordum. itunes'u guncelledim, deauthorize edip tekrar authorize ettim yine de sorun devam ediyor. daha once authorize etmedigim baska bilgisayarda da denedim yine olmadi. hatta deauthorize all bile yaptim sonra tekrar kendi bilgisayarimi authorize ettim yine olmadi

birde sunu farkettim appstore dan guncelleme yapmaya calistigimda appstore bana most_unique in sifresini sormakta kendi hesabimin sifresini degil. store ayarlarini kontrol ettigimde herhangi bir sorun olmayip kendi hesabim gozukmekte

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

ktekin
11-11-2010, 09:03
masallah baya yardimci bir siteymis 37 okuyana karsilik tek bir cevap yok

ilginiz icin tesekkurler

zarsa
11-11-2010, 10:15
Lütfen konu açmadan önce forumda arama yapın bu konu ile ilgili daha önce bilgi verildi. Ve konuyu yanlış yere acmissiniz . Uygulama Sorunlar? (http://www.ikaynak.com/forum/19-uygulama-sorunlari/) bu bölüm ile ilgili sorununuz.

ekksl6
11-11-2010, 12:57
güncelleme yaptığın ipa yı daha önce most_unique id i ile indirdiğinden güncellemede onun şifresini istiyor. TAvsiyem silip kendi acc ni kullanmandır. İnstallous sorunu hakkında net bir fikrim yok ancak yardımcı olup yapıcı yorumlar yerine neden sadece eleştiri yapılıyor hiç anlamıyorum.
uyarının yanında arkadaşa konuyla ilgili link verip konuyu kilitleseniz daha az tepki çekici olmaz mı?

ByWanT
11-11-2010, 14:49
masallah baya yardimci bir siteymis 37 okuyana karsilik tek bir cevap yok

ilginiz icin tesekkurler

Konuyla bilgisi olan kisiler cevap verirler her zaman... 37 kisi icerisinde bahsetmis oldugunuz sorun hakkinda fikri olmayan, emin olmayan yada sorununuzu anlamamis insanlar olabilir. Siteyi kötüleyip hem hazira hem isin kolayina kacmaktansa arama yapabilirdiniz.

güncelleme yaptığın ipa yı daha önce most_unique id i ile indirdiğinden güncellemede onun şifresini istiyor. TAvsiyem silip kendi acc ni kullanmandır. İnstallous sorunu hakkında net bir fikrim yok ancak yardımcı olup yapıcı yorumlar yerine neden sadece eleştiri yapılıyor hiç anlamıyorum.
uyarının yanında arkadaşa konuyla ilgili link verip konuyu kilitleseniz daha az tepki çekici olmaz mı?

Sadece elestiri derken? Yardimci olmayla ve yapici yorumla ilgili sizde yukari yazdigim seyi okuyabilirsiniz. Eger siteyi 5 dk konu konu gezerseniz, elestirimi yoksa yardim mi yapildigini sizde görürsünüz.

Sirf sizlere yardimci olabilmek icin kendi cihazlarini kurban eden, herhangi birinin bahsettigi ufacik bir problemi gözlemleyip cözmek icin bile cihazini restore eden, riske atan, yapboz gibi sürekli cihaziyla oynayan arkadaslarimiz var forumda..Sizcede onlara haksizlik etmis, herseyden öte emeklerine saygisizlik yapmis olmuyormusunuz?

Forumda kategoriler gayet güzel bir sekilde olusturulmustur... Bulmak isteyen kisi link beklemek yerine arama özelligini kullarak yada kategorilerde ufak bir gezinti yaparak bulmak istedigini bulur. Hazira konmak isteyen kiside link bekler. Ki arayipta bulamayan kisilerede link vermekten hicbir zaman üsenmemisizdir.

Konu Kilit, yazdiklarimla ilgili herhangi bir sorusu-cevabi olan özelden bana ulasabilir.