PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal Ara kablo

MrPau
08-11-2010, 22:05
Arkadaşlar orjinal ara kablo arıyorum. Bendeki orjinal ara kablo mefta oldu. Geçici bir süre için yan sanayi kablo aldım. Ankara veya istanbulda orjinal kablo satan bir yer bulabilirmiyim acaba?

zarsa
08-11-2010, 22:06
Bulabilirsiniz zaten İstanbulda Apple Store var direk ordan almanız en sağlıklısı olucaktır.

GKTG
08-11-2010, 22:08
Bulabilirsiniz zaten İstanbulda Apple Store var direk ordan almanız en sağlıklısı olucaktır.

İstanbulda Apple Store dedğiniz Apple Distribitörü olan Bilkom var. Ankarada da şubeleri mevcut.

MrPau
08-11-2010, 22:08
Ankaradaki apple store da bulamadım. Elimizde kalmadı dediler. İstanbula da sordurmamıştım. İstanbul'u pek bilmiyorum ama beşiktaş'a en yakın apple store nerededir acaba?

GKTG
08-11-2010, 22:11
Benim bildiklerim Şişlide Abide-i Hürriyet caddesinde Artı Şişli adlı yetkili satıcı var.Ümraniye-Tepeüstünde ve Palladium AVM'de Lydia adlı yetkili satıcı var.

MrPau
08-11-2010, 22:13
Bilkom'un internet sayfasından baktım Kanyon alışveriş merkezinde apple store varmış. Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar.

zarsa
08-11-2010, 22:16
Ankaradaki apple store da bulamadım. Elimizde kalmadı dediler. İstanbula da sordurmamıştım. İstanbul'u pek bilmiyorum ama beşiktaş'a en yakın apple store nerededir acaba?

İstanbul İstinye parkta ve Bağdat cadesinde Pupa, Kanyon Alışveriş Merkezinde (levent) ve Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi'nde Troy mağzaları Apple yetkili satış noktalarıdır. Buralarda Orjinal ürünleri alabilirsiniz ya da Şişlide Apple Shop var Bilkomun ama tam yerini hatırlamıyorum.