PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ipod 4g jb yapayim derken isletim sistemim gitti :S

atakan3193
05-11-2010, 21:16
simdi tekrar yukluyum isletim sistemimi itunesten... ama ben jb yapmak istiyorum yine de ... nerde hata yapmis olabilirim.... yarim lutfen :(

HunterUnicorN
05-11-2010, 23:13
isletim sistemi bi yere gitmez ki? restore modda kalmissinzdir? tam olarak cihaz nedri? surum nedir?

zarsa
05-11-2010, 23:24
Umbrella programını indirmeniz size yardımcı olucaktır, recovery moda'da kaldığınız zaman programı kullanarak rahatlıkla çıkabilirsiniz. Ve JB yaparken sisteminizde kalıcı hasarlar veya bazı aksaklıklar olabilir bunu göze alarak JB yapmanızı öneririm bu bir paylaşım sitesi çünkü dolayısıyla bir sorumluluk kabul etmiyor.

zarsa
05-11-2010, 23:33
Ve tavsiyem forumda Jailbreak yapımı çok güzel bir şekilde anlatılmış eğer yine de yetmiyorsa youtube aracılığı ile destek almanızdır, jb sonrası cydia kullanımı da videolu şekilde çok güzel anlatılmıştır forumda. Büyük ihtimalle DFU moda alırken yanlışlık olup Recovery Moda girmiştir. Bu ilk aşamadaki işlemler sırasında işletim sisteminize herhangibir zarar gelmez

nihat383
07-11-2010, 18:42
Bende de ipod 4g var ve ben limera1n programını kullanarak jb yaptım.Bana kalırsa en kolay jb yöntemi limera1n.15 saniye falan sürüyor yapması.Ayrıca geohot gibi bir jb ustasının programı olmasından dolayı en iyisi bence bu.Birde bu programı dene eminim sorunsuz şekilde jb yaparsın...