PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bing Artık iphone de..

GSbagcilAR
03-11-2010, 19:31
http://www.scroll.com.tr/wp-content/uploads/2010/11/iphone-bing.jpeg
Microsoft ile Apple’ın arasındaki rekabeti büyük bir zevkle takip ediyoruz. Siz de farkında mısınız bilmiyorum ancak bu iki firmanın arasındaki rekabete çoğu zaman Google da katılıyor. Microsoft bu yılın başında iPhone’a kendi ürünlerini sokmaya başlamıştı, bu Apple’ı rahatsız etse de rekabet kurumunun kararınca işlevsel uygulamaları sebepsiz yere kabul etmemezlik edemiyordu. Bing’in tek kelimeyle muhteşem bir uygulamayla iPhone’a girmesi, rekabete yine Google’ı dahil etti.
Bing iPhone’a; sesli görüşme, güncel fotoğraflar ve harita gibi özelliklerle girdi. GPS ile haritada bulunduğunuz yeri işaretlemenize de olanak tanıyan Bing’in iPhone ile uyumu da uygulamayı deneyen kullanıcıları cezbetti.
Bing haritasının tek elle kullanılabilir olması ve yakınlaştırma tuşu eklenmesi de rahat kullanım sağlayan etmenlerden bir tanesi. Uygulamayı test eden kullanıcıların ve geliştiricilerin söylediklerine göre Bing’in iPhone uygulaması Google’ınkinden çok daha hızlı resim ve web araması yapabiliyor.
Google’ı iPhone dışına itebilecek potansiyele sahip olan Bing uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

netkit
03-11-2010, 20:19
itunes da mevcut uygulama free...

bayuhan
03-11-2010, 21:26
itunes da mevcut uygulama free...

Nerde tam olarak, ben bulamadim da ?

mshcek
03-11-2010, 22:15
bende bulamadım.acaba turkiye storeye girmedimi hala