PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları ipod touch üst (kapatma) tusu içe girmesi ve sonrası sorunları hakkında..

data112
02-11-2010, 17:07
benim ipod touchımın üstündeki kapatma tusu düşme sonucu biraz içeri girdi zor basılıyor..

bir arkadas dedi ki benim de iphone'umde böyle oldu sonra telefonum bozuldu hata vermeye basladı vb sonra ben onu bakıma götürdüğümde o tusun içeri göçmesinden kaynaklandıgını söylediler dedi..
dogru olabilir mi??

o tus gerçekten bütün ipodumu bozar mı
değiştirmem gerekirse garanti olur mu ne kadara mal olur

XANTHE
02-11-2010, 17:18
benim ipod touchımın üstündeki kapatma tusu düşme sonucu biraz içeri girdi zor basılıyor..

bir arkadas dedi ki benim de iphonemde böyle oldu soprna telefonum bozuldu hata vermeye basladı vb sorna ben onu baklım götürdüğümde o tusun içeri göçmesinden kaynaklandıgını söylediler dedi..
dogru olabilir mi??

o tus gerçekten büytün ipodumu bozar mı

Yukarıda kalın harflerle yazılı olan kısımlar hangi dilde acaba ? Google çeviriyi bari kullanalım ben işin içinden çıkamadım çünkü.

ilhan78
02-11-2010, 17:50

bir arkadas dedi ki benim de iphonemde böyle oldu soprna telefonum bozuldu hata vermeye basladı vb sorna ben onu baklım götürdüğümde o tusun içeri göçmesinden kaynaklandıgını söylediler dedi..
dogru olabilir mi??

o tus gerçekten büytün ipodumu bozar mı

benim bi iphone2um vardı kapatırken sert basma dışında sorun teşkil etmiyordu.
kapatma dışında sorun çıkaracağını sanmıyorum.
ama kapama tuşu dfu ve recovery moda geçişlerde lazım olacağı için çalışmıyorsa tamir ettirmenizde fayda var.