PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 3.1.2 den 3.1.3 e yükseltme sorunu

camnaz1943
02-11-2010, 13:58
Öncelikle merhaba sitenizle yeni tanıştım ve benim sorunumla ilgili yardımcı olacağınız düşünüyorum..

iphone 3g 16 gb telefonum var bu telefon pasaporta kayıtlıu oalrak kullanıyorum ve memnundun 3.1.2 versiyondu versiyonu 3.1.3 e yükseltmeye çalıştım fakat yükselttikten sonra şebeke gitti ve bende sizin sitenizdeki 3.1.3 ü yükleyeyim dedim bu seferde makina komple gitti itunes e bağla diyor..

Lütfen yardımıznı bekliyorum..

XANTHE
02-11-2010, 14:09
3.1.3 fw sürümü için önceden alınmış SHSH kaydınız yoksa malesef 3.1.3 sürümüne yükseltemezsiniz cihazınızı, tek şansınız 4.1 fw sürümüne yükseltmek. Ama eğer cihazınız simlock bir cihaz ise basebandınız değişeceği için ve henüz unlock çıkmadığı için cihazınız simlock kalır. Beklemeniz gerekir. iReb veya Recboot programlarından birisini pc nize indirin ve cihazınızı pc ye bağlayarak recovery moddan çıkarmayı deneyin. Düşük bir ihtimal de olsa açılma şansı var. Ayrıca herhangi bir fw sürümüne ait shsh kaydınız var mı ?

camnaz1943
02-11-2010, 14:19
shsh kaydınız var mı yokmu bilmiyorum 2 nci el satın aldım onu nerden öğrenebilirim..

XANTHE
02-11-2010, 14:29
Tinyumbrella programını aşağıda verdiğim linkten indirip kurun ve cihazınız pc ye bağlayın. Show all shsh's seçeneğini tıklayarak alınmış olan shsh kaydı varsa buradan görebilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/17517-tinyumbrella-shsh-kayitlari-icin-guncel-surumleriyle-ve-bilgilendirmelerle.html