PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taksim saldırı

iSylar
31-10-2010, 15:34
arkadaşlar bugun 10.30 civarında taksimde canlı bomba yontemiyle saldırı düzenlendi. ben o sıralarda orada bulunuyordum. bi anda cok yuksek bi ses belirdi ve uzaktan dumanlar cıktıgını gordum. korkudan altıma yaptım diyebilirim

hayrullah
31-10-2010, 15:43
geçmiş olsun arkadaşım

admgnr
31-10-2010, 16:05
küfür yasak ama ALLAH belalarını versin şerefsizlerin... elleri kırılsın gözleri kör olsun

hayrullah
31-10-2010, 16:24
şunu istiyorum ... bu bilinçsiz insanların başına öle bir şey gelsin ki yaptıklarının ne derece saçma gereksiz huzur kaçırıcı olduğunu anlasın.. ve bu hatalarına son verip bu güzel memleketimiz huzurla dolsun inş ... hiç kimsenin bunların yaptıklarını çekmeye şuçu yok!

dean
31-10-2010, 17:26
Geçmiş olsun arkadaşım. Yaralı tüm insanlara acil şifalar diliyorum. Allahım daha kötü acılardan korusun cümlemizi.

refocan
31-10-2010, 17:27
gecmis olsun

Afanasyevo
31-10-2010, 17:30
Bu türlere ne yapılacağı belli ama ah şu ab yasaları yok mu...

st.darkness28
31-10-2010, 17:37
küfür yasak olmasa neler denir burda ama işte ... şerefsiz diyip geçiyorum. içimizde alayı bunların daha 2 gün önce ankara da kızılayda yürüyordum 3 tane seyyar satıcı hiç çekinmeden kürtçe konuşuyorlardı türk kürt kardeştir derler o da yalan oldu artık alayı aynı mal bunların içimize de girdiler allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim :(

HunterUnicorN
31-10-2010, 17:41
küfür yasak olmasa neler denir burda ama işte ... şerefsiz diyip geçiyorum. içimizde alayı bunların daha 2 gün önce ankara da kızılayda yürüyordum 3 tane seyyar satıcı hiç çekinmeden kürtçe konuşuyorlardı türk kürt kardeştir derler o da yalan oldu artık alayı aynı mal bunların içimize de girdiler allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim :(
Kurtlerle ne alaksi var ki? olayla baglantilari mi varmis bilmiorum da ben?

ahmt_b
31-10-2010, 17:45

saçmalama istersen, ne alakası var, lisede siyaset yapar gibi konuşmasana?
nesin sen polis misin savcı mısın kim oluyosun da televizyonda gördüğün bişey için bu kadar emin konuşuyosun?
insanlar kendi arasında kendi dilini konuşsun sana ne zararı var?
böyle boş laflarla doldurma şurayı.
terörü kimse desteklemez ama bu şekilde ayrımcılık yapamazsın

SaTuSa
31-10-2010, 17:46
Konu başka yerlere taşınmasın isterseniz. Her kesimden arkadaslarımız var aramızda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HunterUnicorN
31-10-2010, 17:50
Konu başka yerlere taşınmasın isterseniz. Her kesimden arkadaslarımız var aramızda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bende ondan dedim zaten bi baglanti kuramadim.. tesekkurler..