PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPod ana ekran ikon sayısını arttırma

zarsa
31-10-2010, 00:59
arkadaşlar iPodların veya iPhoneların ana menülerinin en alt bölümünde sanırım ingilizcesi transparent dock olan fakat turkcesını bılmedıgım bir bölme var, cihazı ilk aldığımızda 4 tane sabit iconun bulunduğu bölme. Ordaki icon sayısını acaba nasıl arttırabiliriz hangi program lazım bunun icin ?

dean
31-10-2010, 01:01
Oncelikle konu basliginizi kurallara gore duzenlemelisiniz. Yardim vb icerikler kurallara aykiridir. Duzenle/gelismis sekmelerinden basliginizi duzenleyebilirsiniz. ;)

Sent from my iPod touch using Tapatalk

zarsa
31-10-2010, 01:06
teşekkür ederim ve düzelttim :)

dean
31-10-2010, 01:10
Ama kurallari okumamissiniz ki.... Yardim vb icerik yazmak yasaktir. Yardim,acil vb... ;)

XANTHE
31-10-2010, 01:13
Konu başlığınızı bir sefere mahsus ben düzelttim, sorunuzun cevabına gelince, transparan ikon kullanmak için, iblank programını cydiadan indirebilirsiniz. İkon sırasını arttırmak için ise iconoclasm veya infinidock programlarını indireceksiniz.

zarsa
31-10-2010, 01:17
cok tesekkur ederim fakat sanırım onerdiğiniz son iki program paralı cunku cydiada purchase yazıyor ve ucretı 1 dolar olarak belirtilmiş

dean
31-10-2010, 01:19
Sinful kaynagindan crack li hallerini indirip ucretsiz kullanabilirsiniz.