PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Iphone 4 hucresel veri agi

sebuhi_09
28-10-2010, 18:58
Arkadaslar ayarlar>genel>ag ayarlarina tikliyorum hucresel veri agi gelmiyor. Interneti nadil aktiv edicem?? Yardimlariniz icin tesekkurler..

Sent from my iPhone using Tapatalk

emrahegrek
28-10-2010, 20:09
karti cihaz acikken cikarin 30 40 saniye sonra tekrar takin

sebuhi_09
29-10-2010, 00:24
[QUOTE=emrahegrek;183331]karti cihaz acikken cikarin 30 40 saniye sonra tekrar takin

Tesekkurler yaptim calisdi.. :)

taylan63
17-07-2011, 18:53
slm abicim benim iphone 4 var beyaz 4.3.3 versiyonunda ama gel gor ki ag baglantisi yok internete giremiyorum lutfen bu konuda bana yardimci olurmusunuz wifim kapali 3g aktiflestirdim ama yok calismiyor lutfen ne yapmam lazim sifirladim yine olmadi ama bi restore yapmadim korkuyorum yapsam bu kez olsa cydia dan da olcam onu arkadas yukledi bana ben yuklemek bilmiyorum o sorun deyilde suan ortada kaldim lutfen bana yardimci olurmusunuz tskler abicim :(

emrahegrek
17-07-2011, 20:34
slm abicim benim iphone 4 var beyaz 4.3.3 versiyonunda ama gel gor ki ag baglantisi yok internete giremiyorum lutfen bu konuda bana yardimci olurmusunuz wifim kapali 3g aktiflestirdim ama yok calismiyor lutfen ne yapmam lazim sifirladim yine olmadi ama bi restore yapmadim korkuyorum yapsam bu kez olsa cydia dan da olcam onu arkadas yukledi bana ben yuklemek bilmiyorum o sorun deyilde suan ortada kaldim lutfen bana yardimci olurmusunuz tskler abicim :(

ag ayarlarini sifirlamak bu durumu duzeltir tabi operatorun ag ayarlari dogruysa geriye bi secenek kalir o da donanimsal bir problemdir belki