PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Iphone 4 Push Notification Sorusu (Yurt Dışı Cihaz)

Ereinion
25-10-2010, 19:52
Forumda baktım fakat net bir cevap bulamadım maalesef.

Ben 3g kullanıyorum Tr den alınma, yurt dışından (Canada) iphone 4 almak üzereyim, apple store dan simlocksız. Kayıtta yaptırıcam. Fakat bir kaç iphone kullanan Tr den almış tanıdıklarım yurt dışından alınan cihazların tr ye geldiğinde normal çalışmasına rağmen push notification çalışmıyor diyorlar. Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer..

Ha ben birde canada apple store ile görüştüm micro simcard destekliyorsa operator notification çalışır dedi. Desteklemiyor dedim, o zaman olmayabilir dedi.. kafam karıştı biraz açıkçası

şimdiden teşekkür ederim, iyi günler...

emrahegrek
25-10-2010, 20:26
bende yurt dısından aldım sorun yok kullanabılırsınız...

Ereinion
25-10-2010, 20:30
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki birşey daha sormak istiyorum hazır sizi bulmuşken :) simlocklı olacağı için çok fazla sorun yaşamam jb dede jb siz de diye düşünüyorum.

Push notification micro card la destekleniyor diyor, ben henüz sorma fırsatı bulamadım turkcell yada vodafone bu cartlarla değişim yapıyormu sim leri? yoksa kesmekten başka çaremiz yokmu. siz nasıl kullanıyorsunuz ve notification da en ufak bir sorununuz oldumu

emrahegrek
25-10-2010, 21:03
herhangı bır tım den alabılırsınız mıcro sımı ben turkcell de 15 liraya aldım eger yeni bir hat almak istersenız de 8.5 lira herhangi bir sorun yok hersey normal rahat olun sim kilit yoksa hersey daha da guzel tabi...

Ereinion
25-10-2010, 22:22
çok teşekkürler, oldukca fikir edindim rahatladım walla. Benim için önemliydi çünkü çok diyen oldu tr den alanlardan yurt dışı gelirse push notification çalışmıyor vs. diye.

Şimdi vodafone ile görüştüm ücretsiz micro simcardı veriyorlarmış benim hattım vodafone. Sorun olmicak o zaman simlocksız da geleceği için.

emrahegrek
25-10-2010, 22:49
hayırlı olsun sımdıden...