PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Skype ile bedava arama yapmak

skyhan872
24-10-2010, 14:34
Arkadaslar benim bı sorum olacak daha onceden bu forumda bı konu okumuştum bedava SMS ile ilgiliydi ve SMS bittiği zaman bı program sayesinde SMS programını sifirlayip o cihaza ilk defa yüklenmiş gibi yeniden SMS veriyordu ve bunu Skype ile denemek istiyorum ben söylenin ilk yuklemedeki 1dk ücretsiz konuşmayı bitirdim ama silip tekrar kurmama rağmen ve yeni üyelik açmama rağmen konuşma vermiyor acaba nasıl tekrar konuşa bilirim veya tamamen ücretsiz bı program varmı fring demeyin çünkü sip istiyor sip de paralı credi almak gerekiyor ben ipodda kullanacağım yardımlarınızı bekliyorum.

skyhan872
24-10-2010, 21:14
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum acil biraz da oyüzden

hessun
24-10-2010, 21:48
Aradigin app nin adi udidfaker sanirsam ama ne kadar ise yarar bilmiyorum os4 te calismiyordu.

XANTHE
24-10-2010, 22:53
Ududfaker skpe de çalışmaz zannetmem ama bi deneyin. Bence tek mantıklı yolu yıllık 15-20$ felandı sanırsam konuşma ücretini ödeyip kullanmak.

ismail40
25-10-2010, 00:21
arkadasim bu durum ip adresiyle alakali eger kablosusdan giriyorsan modemi ac kapat ve yeniden uye ol email adresini kafadan at ve yeniden uye ol 1 dakika konus yada 1 sms at ok ben ayni yontemi pc den deniyordum ve hergun 10 dk yurddisnla konusyordum...

skyhan872
25-10-2010, 20:21
ududfaker programı cydiyada yok acaba nerden bulabilirim deneyeyimde birde skype yi ttnetde indirip kullanıp silmiştim sonra taşındık doping internet aldık indirdim ve olmuyor demekki ipodun içinde imeı gibi bişey var onu görünce izinvermiyor galiba