PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FileDuDe Adresi Premium'u olan varmı Sınırsızmı ?

OlguErhan
24-10-2010, 09:22
Sitesinde yedibuçuk dolar verip sınırsız premium vereceklerini yazmışlar fakat 5 gb ile sınırlı kafamda bir çok soru işareti var bu 5 gb limit aylık limitmi ? aydan aya sıfırlanıyormu yada 5gb dolunca premium bitiyormu ? Kandırmacamı var 1 ay sonra premium olayımı bitiyor hiçbirşey anlamadım bana ancak premium hesabı olan, aylardır kullanan ve 5 gb limiti geçmiş biri varsa yardımcı olabilir ilginize şimdiden teşekkürler.

SaTuSa
24-10-2010, 12:46
Almanızı tavsiye etmem. İndirme hızında belirgin bir degisiklik olmuyor ve 5gb limit bir aylık. Kullanmazsanız sıfırliyorlar diye hatırlıyorum. Appscene zamanı o sekildeydi

Sent from my iPhone using Tapatalk

WaGrAnT
24-10-2010, 13:02
zaten ttnet'in de bir downloads kotası var bunu aştıktan sonra filedude üyeliğiniz ne olursa olsun hızınız düşecektir diyelim 8mbit downloads hızınız var 5gb geçtikten sonra 1mbite kadar düşüyor..

Afanasyevo
24-10-2010, 13:23
ttnet in sınırsız kamanyasında 15gb dan sonra 512 mb. a kadar düşüyor ama ben hiç görmedim bu düşüşü [:)] (90gb indirdiğim dönemde bile...)

SaTuSa
24-10-2010, 13:26
TTnet ile konunun bir alakası yok ki? yani kotası fulken premium üyeliği ile normal indirme hızında belirgin bir değişiklik yok, o zaman neden hesaba para verilsin demek istiyorum ben..

GKTG
24-10-2010, 13:27
Benim Ttnet in hızı zaten 1Mbps Limitsiz 15 GB geçtiğim oluyor bazen ama düştüğünü anlamıyorum bile :D

OlguErhan
25-10-2010, 10:47
Herkes premium alınca harfleri girmemek dışında bir avantajı yok diyor filedude.com adresinin gereksiz olduğuna karar verdim yardımlarınız için teşekkürler.

Not: TTnet aman uzak olsun benden 2 mb kablonet kullanıyorum komşum ile ortak 235 k maxx görüyorsun indirirken ayrıca optik kablo olduğu içinde gerçekten başarılı torrentleech.org adresi üyeliğim var ne indirirsem indireyim 235k geliyor. Sınırsız fiyatı ise kablo tv ödemesi ile birlikte 60 lira ikiye böl 30 lira kişi başı tavsiye ederim.

husokal
25-10-2010, 21:07
Suan sitede 5gb alın sonuna kadar kullanın diyor artık 1 ay sınırı yok sanırım
Ben almayı düşünüyorum çünkü iPod la İnstalloustan indirirken 50kb i zor geçiyor mediafire linki olsun diye dua ediyorum istediğim oyunu indirmek için..