PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4 Alacam, En hızlı ve en ekonomik olacak şekilde nerden alınır?

onaymaili
21-10-2010, 13:33
Arkadaşlar Merhaba,
iPhone 4 almak istiyorum, Turkcell Platinium müşterisiyim, 32 veya 16 farketmez. nerden bulabilirim acaba?
Diyarbakırda bulunmaktayım ama sürekli istanbula gidip geliyorum. Cihazı en fazla 15 gün bekleyebilirim, aksi takdirde başka bir cihaza yönelmem gerekecek, çünkü şuanda kullandığım iphone3g cihazım bozuldu, görüşmeler sırasında sürekli kesiliyor. Bu yüzden en hızlı şekilde ve en ugun fiyata nerde bulabilirim?
Burda 1-2 tane TİM'e gittim, ellerinde olmadığını ve ne zaman geleceginin belli olmadığını belirttiler. sadece uzun bi süre gelmeyecek dediler..

Bu arada kontratsız istiyorum. Alacağım cihaz 2 yıl garantili olmalı.. teşekkürler.

placebo
21-10-2010, 15:27
Kontratsız olarak Ümraniye Şengüller'de iPhone 4 vardı. İki gün önce telefonla teyit etmiştim. Halen duruyor olabilir.

Kontratlı isteyenlere de birkaç ipucu vereyim. İki gün önce İstanbul'da çok fazla yeri aradım, hiçbir yerde bulamadım. Sonra gelir seviyesinin nispeten düşük olduğu yerlere yönelmek daha mantıklı geldi. Sonunda da buldum. Sultançiftliği'nde Sultan İletişim'de iPhone 4 var (kontratsız da veriyor olabilirler, kontrol etmekte fayda var). Esenyurt'ta ise Baysan İletişim'de iPhone 4 bulabilirsiniz.

onaymaili
21-10-2010, 23:46
Teşekkür ederim,
Peki gazetelerdeki fiyatlardan verirlermi? (805,905€)