PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Greenp0isonu silemiyorum

ankarag3lü
17-10-2010, 15:22
arkadaşlar merhaba öncelikle merhaba. bu sorun tam olarak cihazımla ilgili değil ama pc'im için ciddi bir sorun yarattı yardımlarınıza ihtiyacım var

http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=file&id=186

ipodumu jb yapmak için yukarıdakı linkten greenp0ison'u indirdim gecenlerde normalde bakacak olursanız dosya boyutu orada yazdığı gıbı 370 kb olmasına rağmen dosya 10 mb içerisinde ınternet kısayolu bırde vıdeo var. neyse ben bu klasoru rar lı şekılde masaustune ındırdım ve cıkardım klasore ve jb yaptım sorun şu kı ben bu klasoru silmeye çalışıyorumsılemıyorum. zaten vıdeoyu izleyeyım dedim hiç bır medya oynatıcım acmadı bugune kadar sorunsuz çalısan programlarımla acamadım. neyse klasor ıcındekı dosyaları sıleyım oluyo mu dedım ınternet kısayolu ve greenp0ison programını sıldım ama klasor halen duruyo sılınemıyo tabı vıdeoda. klasoru sılmeyı denıyorum o bayt bukundu dıyor bır turlu sılemıyor sureklı işlem yapıyor halbuku içinde 9,56 mb lık vıdeo var. eraser programıyla sılmeyı denedım oda olmuyor hıc bı sekılde sılemedım. bu programı ındırdım ındırelı bılgısayar kafayı yedi bende de ınat oldu masaustundekı greenp0ison klasoru ve içindeki vıdeo silinemıyorarkadaşlar ve bu klasor bılgısayarı mahvetmiş durumda ne zaman sılmeyı denesem bılgısayar sılemıyor ıkı saat işlem yapıyor. lısanslı avg var ponla da tarattım vırus bulamadı? ne yapabılırımarkadaşlar lutfen yardım edin [:(][:(][:(]

seryaver
17-10-2010, 15:29
masa üstündeki klasörü bir başka program kullanıyor muhtemelen güvenli kipte açıp silmeyi dene.yada apple ile ilgili tüm programlardan çıkıp o şekilde silmeyi dene.bilgisayarı garip hale getirenin o olduğunu sanmıyorum.avg de engelliyor olabilir dediğim gibi onu kullanması muhtemel olan ne varsa disable edip silersen silinecektir.

ankarag3lü
17-10-2010, 15:38
masa üstündeki klasörü bir başka program kullanıyor muhtemelen güvenli kipte açıp silmeyi dene.yada apple ile ilgili tüm programlardan çıkıp o şekilde silmeyi dene.bilgisayarı garip hale getirenin o olduğunu sanmıyorum.avg de engelliyor olabilir dediğim gibi onu kullanması muhtemel olan ne varsa disable edip silersen silinecektir.
valla bılgısayar oyle bır hale geldı kı anlatamam şimdiye kadar kac senedır pc en ufak bı hata vermeden calısıyodu. bazen sılmeyı denıyorum sılmıyor kapatıyorum sonra masaustunu yenıle dıyorum ekrandakı burtun sımgeler kayboluyor aptal aptal seyler yapıyor.
sizin bır fıkrınız var mı yanı o klasoru ne kullanıyo olabılır kı apple ışle ılgılı hıc bı program da acık değil yanı ıtunes var sadece o da cıhazı takınca otomatık olarak calısıyo zaten. guvenlı kıpğte nasıl acacağım klasoru

rigel55
17-10-2010, 15:39
hocam bence o virüs olabilir virüs koruma yazılımı tehdit demiyorsa o zamanda bir güncelle derim virüs programını belki o siler benimki tahmin sadece.

ankarag3lü
17-10-2010, 15:41
hocam bence o virüs olabilir virüs koruma yazılımı tehdit demiyorsa o zamanda bir güncelle derim virüs programını belki o siler benimki tahmin sadece.
onu da denedim valla ılk etapta oyle yaptım zaten avg yı guncelleyıp tarattım yıne detehdit bulamadı :(

dean
17-10-2010, 16:03
Görev Yöneticisinden İşlemlere tıklayın ve bakın belki orada kullanılan işlemler içerisindedir. Seçtikten sonra işlemi sonlandır diyin ve tekrar silmeyi deneyin. Bilgisayarı yeniden başlatırken yanılmıyorsam F8 tuşuna bastığınızda modlar geliyor ve oradan Güvenli Kip'i seçip güvenli modda başlatabilirsiniz.

MrPau
17-10-2010, 16:03
kaspersky, g-data veya norton ile dene onlarda bulamazsa format şart :)

Afanasyevo
17-10-2010, 17:33
Bilgisayarınızı güvenli kipte açarak silmeyi deneyin.

SaTuSa
17-10-2010, 18:16
UNLOCKER 1.9.0 BY CEDRICK 'NITCH' COLLOMB (http://ccollomb.free.fr/unlocker/)

Yukarıdaki linkten unlocker programını indirip silebilirsin. Ancak benim anlamadığım senin bahsettiğin klasörde bir png dosyası, jb videosu (flv uzantılı) ve greenpois0n prıgramı var. Hepsi temiz ve bilgisayara da hata vermeyen şeyler. Birçok kişi tarafından denenmiş indirilmiş ve hiç bu tarz bir şikayet alınmamış... Üzeri kapalı sitemizden indirilmiş bir dosyaya çamur atana kadar farklı bir şey yapmadığınızdan emin olup o şekilde konuyu açsaydınız keşke.. Ne hikmetse enteresan şeylerde hep sizin başınıza geliyor... flv uzantılı bir videoyu flv player, vlc player ya da km player ile zaten izlersiniz.. Bu dosyanın içeriği sizin bahsettiklerini yapacak şeyler içermiyor.. dediğim gibi unlocker programını kurup oradan programı kullanan bir şeyler varsa kapatıp rahatlıkla silebilirsin..

seryaver
18-10-2010, 20:32
sistem açılırken ilk ekrandan itibaren f8'e basarsanız tüm modları göreceksiniz buradan güvenli modu seçerek sistemi başlatın ve tekrar silmeyi deneyin.

ankarag3lü
19-10-2010, 00:31
UNLOCKER 1.9.0 BY CEDRICK 'NITCH' COLLOMB (http://ccollomb.free.fr/unlocker/)

Yukarıdaki linkten unlocker programını indirip silebilirsin. Ancak benim anlamadığım senin bahsettiğin klasörde bir png dosyası, jb videosu (flv uzantılı) ve greenpois0n prıgramı var. Hepsi temiz ve bilgisayara da hata vermeyen şeyler. Birçok kişi tarafından denenmiş indirilmiş ve hiç bu tarz bir şikayet alınmamış... Üzeri kapalı sitemizden indirilmiş bir dosyaya çamur atana kadar farklı bir şey yapmadığınızdan emin olup o şekilde konuyu açsaydınız keşke.. Ne hikmetse enteresan şeylerde hep sizin başınıza geliyor... flv uzantılı bir videoyu flv player, vlc player ya da km player ile zaten izlersiniz.. Bu dosyanın içeriği sizin bahsettiklerini yapacak şeyler içermiyor.. dediğim gibi unlocker programını kurup oradan programı kullanan bir şeyler varsa kapatıp rahatlıkla silebilirsin..
çamur atmıyorum kimseye pcmde kı bu sorun kulanımımı etkılediği için çıkan sorunları yazdım . bu klasorde bırseyler var kesınlıkle demedım. eğer camur atacak olsam forumda acılan bır cok konudaki mesajlara da camur atar olurdum ki zaten ikaynak'ın arşivinden guncel bılgıolerınden sunduğu olanaklardan da son derece faydalanıyorum cevremdekılere tavsıye ediyorum ...