PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes dan oyun atamıyorum..

castilla
17-10-2010, 12:13
arkadaşlar pes 11 ve tomtom turkeyi itunesa attım fakat telefona aktaramıyorum..telefonu bağladıktan sonra telefonun üstüne sürüklüyorum daha sonra da yandaki kutuya tik koyup apply diyorum fakat uygulamalar yüklenmiyor bi türlü..telefon sync ediyor yazıyo yukarda ama oyunlar yüklenmiyo sebebi ne olabilir ?

telefonda installous ve appsync 4.1 kurulu model iphone 4

GKTG
17-10-2010, 12:15
iTunesten yukarıda Store var oraya tıklayın Authorize Computer e basın ve tekrar deneyin iTunes>Store>Authorize Computer

castilla
17-10-2010, 12:18
o ne işe yarıyo tam olarak bi zararı olurmu ? çünkü şarkı atmada problem yok sadece uygulama atarken bu sorunla karşılaşıyorum

GKTG
17-10-2010, 12:20
oyun veya uygulama atarken sorunlar olduğunda bu yöntemi kullanıyorum ben ve hiç bir zararı yok sadece sorunu ortadan kaldırıyor.

castilla
17-10-2010, 12:25
tamam hallettim şimdi saolasın :)

GKTG
17-10-2010, 12:26
o ne işe yarıyo tam olarak bi zararı olurmu ? çünkü şarkı atmada problem yok sadece uygulama atarken bu sorunla karşılaşıyorum

uygulamaları atarken hata verdiğinde Bilgisyara izin vererek yüklemenizi sağlıyor tam olarak.

FthYvz
18-07-2011, 19:14
ben bunu yaptığım halde uygulamaları yükleyemiyorum, free uygulamalar üstelik şu hatayı veriyor, the app kanal d was not installed on the iphone because you are not authorized for it on this computer. Başka pclerdede kullanıldı bu hesap ondan olabilirmi acaba? çözümü nedir? teşekkürler şimdiden..