PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları installous dan kurdugum proglar yok oliyor

Wikican
17-10-2010, 00:11
İndiriyorum kuruyorum. İkonları gelip program guzel güzel çalışıyor. Sonra bı anda butun installous dan kurdugum program ikonları yok oluyor. sadece onlar.
Tekrar girip downloadsa bakıyorum hepsi orda install diyorum yine kurup calistirabiliyorum ama boyle 50 programı her seferinde yeniden tek tek install edemem ki...

YNSEMR
17-10-2010, 00:24
Telefonu itunes dan sync ediyomusunuz?

karadeve36
17-10-2010, 07:14
dostum ayni problem bendede var.yabanci formlardan yaptigim arastirmada 2yol var... 1.itune ac ve sol kisimda telin adinin yazdigi yeri sag tikla ve transfer purchases de.install da ayarlarindan itunes sync yi aktiv et oncesinde. 2.yol ise ifunbox tarzi bir program yardimiyla telefona baglanip installous tan ipa dosyalarini pc ye kopyala. umarim yardimci olabilmisimdir.....not: 1.yol ise yarayamabilir fakat 2.yol garanti bende o sekilde yapiyorum :)

evilblond
17-10-2010, 07:30
İndiriyorum kuruyorum. İkonları gelip program guzel güzel çalışıyor. Sonra bı anda butun installous dan kurdugum program ikonları yok oluyor. sadece onlar.
Tekrar girip downloadsa bakıyorum hepsi orda install diyorum yine kurup calistirabiliyorum ama boyle 50 programı her seferinde yeniden tek tek install edemem ki...

İnstallous ta bir ayar var , iTunes ile sync et olması lazım , tekelonum su an jb degil bu nedenle hatırlayamadım onu iptal et düzelecektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wikican
18-10-2010, 11:33
Teşekkür ederim,
evet iTunes Sync yi iptal ettim artık silinmiyorlar...

sherry
29-02-2012, 18:08
cydia dan yukledigim uygulamalar ana menude gorunmuyor ne yapabilirim?

Ogzhnozcn
29-02-2012, 20:23

Cydia'dan yüklediğiniz her eklenti Ana ekranınıza ikon olarak gelmez,Ayarlar'dan bakabilirsiniz ya da hiçbir belirti vermiyor olabiliyor,normaldir.

laheyl
01-03-2012, 18:37

cydia uzerinden kurdugunuz tweeklerden mi bahsediyorsunuz uygulama derken ?