PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorola Milestone Türkiye'de

GKTG
13-10-2010, 09:39
Motorola'nın Android 2.1 işletim sistemli akıllı telefonu Milestone Türkiye'de.

Android 2.1 işletim sistemiyle güçlendirilen Motorola Milestone, aynı anda birden fazla uygulamaya izin veriyor. Aynı şekilde, dünyanın en ince (13.7 mm) kayar klavyesiyle (QWERTY) desteklenen MILESTONE, çoklu dokunmatik özellikli ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla dikkat çekiyor.

http://img836.imageshack.us/img836/1076/milestonehaberici.jpg (http://img836.imageshack.us/i/milestonehaberici.jpg/)

Google Search, Google Maps, Google Mail ve YouTube gibi çok sayıda mobil uygulamanın hazır olarak geldiği MILESTONE, kullanıcılara ayrıca Android Market üzerindeki binlerce uygulama ve eklentiye erişim olanağı sunuyor.

Teknik Özellikler
• WVGA(480*854 piksel çözünürlüğünü destekleyen 16:9 oranında, 16 milyon renk ve 3D grafikleriyle) geniş ekran3.7 inç geniş ekran

• Yüksek hızlı Cortex A8 işlemci

• Çoklu dokunmatik yakınlaştırma ve sıkıştırma, çift tıklama ile yakınlaştırma özellikli

• 5 MP kamera ve LED flaşıyla DVD kalitesinde video

• Motorola Media Link ve Motorola Phone Portal ile medya içeriğini telefon, masaüstü ve web’de paylaşma

• Stereo Bluetooth® / BT 2.1, USB 2.0

• 3.5 mm kulaklık girişi

• CrystalTalk™ Plus ile yüksek konuşma kalitesi

• 8 GB bellek kartı

Kaynak : cnet

BLACKMILK
14-10-2010, 03:12
bu cihazı biraz kullandım yurt dışında klavyesi tuş dizimind edolayı çok işlevsel gelmedi bana htc touch pro 2 den sonra tabiki..

barbariansss
14-10-2010, 03:15
Görünüş itibarıyla süper bir cihaza benziyor.

hayrullah
14-10-2010, 10:32
IPhone a yetisemez kimse kolaylik bakimindan

BLACKMILK
14-10-2010, 12:08
IPhone a yetisemez kimse kolaylik bakimindan
dostum haklısın kullandığım cihazlar açısından en kolayı iphone sistem basit karmaşık değil herkes hemencecik öğrene bilir.

AhmetKaya
08-11-2010, 10:44
telefonda sony ericson xperia x10 kimse geçemez:D:D motorola kullanışlı olacağını sanmam:(

DeviLJoN
08-11-2010, 12:52
bence gayet iyi telefon amerikada da iyi bir başarı yakaladı. Kıyaslamaya gelirsek buna dengi telefonlarla Htc Pro veya Sony Xperia aralarında hiçbir fark yok hatta Milestone biraz daha iyi..

MrPau
08-11-2010, 21:18
Klavyeli telefonlara bir türlü alışamadım ya. iphone'dan önce n97 vardı bende. Alışamadım bir türlü sattım :) Dokunmatik telefonlara bayılıyorum :)