PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : winterboard ikonlarla ilgili sorunum var

BLACKMILK
12-10-2010, 01:42
doğru yermi bilemiyorum ama yüklediğim temalarda telefon mesajlar saat hesap makinası gibi uygulamaların ikonları değişmiyor... ikonların isimlerini tükçeleştirdim (winscp ile) yinede olmadı acaba ne gib ibir çözümü vardır ?

emrahegrek
12-10-2010, 01:44
o temayla alakalı bır durum olabılır yanı hangi ikonlar varsa onlar değişir

ayrıca evet dogru yer değil...
mesajınızın baslıdını değiştirin lutfen

BLACKMILK
12-10-2010, 01:53
o temayla alakalı bır durum olabılır yanı hangi ikonlar varsa onlar değişir

ayrıca evet dogru yer değil...
mesajınızın baslıdını değiştirin lutfen

temaların içini kontrol ettim (isimlerini değiştirdim demiştim olmayan ikanon ismi değişmiyor biliyorsun :) ) phone = telefon da yaptım... hiç bir temada değişmiyor enaz 20 theme denedim kendin tema yaptım birkaçını melezledim yine olmadı acaba söylediğim ikonlar sistemin değişmesine mani olan bir durum yüzündenmi sabit kalıyor

emrahegrek
12-10-2010, 01:54
wınterboard ı cydıa nın ıcınden sıl cıhazı resprıng yap sonra yenıden kur ve tekrar resprıng

BLACKMILK
12-10-2010, 02:21
wınterboard ı cydıa nın ıcınden sıl cıhazı resprıng yap sonra yenıden kur ve tekrar resprıng
aynen yaptım 1 kere kaldırarak reboot ladım kurdum rebootladım temeyı kurdum rebootladım olmadı...bir kerede kaldırdım ardından install etmedim clean ettim download ettim yükledim aynılarını tekrarladım ne yaparsan yapayım :) mesajlar ve telefon ikonu değişmiyor yerinde olduğu halde

vessa
12-10-2010, 03:20
icons klasöründe MobilePhone.png ( olmazsa eğer com.apple.MobilePhone.png) olarak bir icon dosyası oluştur sonra winterboard i ac önce optimize icon (alttki buton) U tıkla sonrada ustteki respiring diye bir buton çıkacak onu tıkla olması lazım

bu arada benimde bir sorunum var sitedeki dBar 10 temasını kullaniyorum diğer sayfakardaki icon isimleri çıkması için gerekli dosyaları yükledim kategori programını kullanmadığım için sık kullandığım ifile ve ibluetooth programlarını üst menüye ekledim gerekli degisiklikleri yaptım ifile için eu.heinelt.ifile yaptım oldu ama ibluetooth için ne denedimse de olmadı yardımcı olabilirmisiniz?

BLACKMILK
12-10-2010, 03:27
icons klasöründe MobilePhone.png ( olmazsa eğer com.apple.MobilePhone.png) olarak bir icon dosyası oluştur sonra winterboard i ac önce optimize icon (alttki buton) U tıkla sonrada ustteki respiring diye bir buton çıkacak onu tıkla olması lazım

bu arada benimde bir sorunum var sitedeki dBar 10 temasını kullaniyorum diğer sayfakardaki icon isimleri çıkması için gerekli dosyaları yükledim kategori programını kullanmadığım için sık kullandığım ifile ve ibluetooth programlarını üst menüye ekledim gerekli degisiklikleri yaptım ifile için eu.heinelt.ifile yaptım oldu ama ibluetooth için ne denedimse de olmadı yardımcı olabilirmisiniz?

söylediğin .png ler boşmu olacak şeffafmı ? ben iconların hepsinin ismini büyük küçük harf olarak duyarlı bir biçimde değiştim kişiler hariç şuan hepsini görüyorum bir tk kişileri görmüyorum Kişiler yazıyorum olmuyor Kisiler yazıyorum olmuyr ing.. yazıyorum olmuyor :) ş harfi işi kaynatıyor :)