PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 2g Recovery modda takılı kaldı ve no sim card installed die uyarı verior

nazlı_
14-10-2008, 15:58
nedenini bilmiorm ama sanırım iphone sarjdayken tel. çaldı ve açtım konusurken de usb kablosunu çıkrdım tel. kapatınca da iphone orada takılı kaldı ve recovery mod ile 1.1.4 restore yaptım 1.1.4 kullandığım için. Fakat işlwm bittikten sonra recovery moddan otomatik olarak çıkmadı ve 'No sim card installed insert an unlocked and valid Sım cardto activate iPhone ' yazıo. çok şey denedm.
manuel olarak dfu moda geçmeye çalıştım, baştan restore yaptm ,recovery moda girdiğim şekilde tekrar denedm , sim kard içindeyken ve değilken tekrar moddan çıkmaya çalıştım olmadı bi türlü [gl=4.gif]. Yardımlarınızı bekliorm

Evolution
14-10-2008, 22:41
Başarılı bir şekilde DFU moda sokup restore ettiniz mi cihazınızı?

bravo32
21-10-2008, 22:04
hocam bende restore ettim cihazımı, işlem bittikten sonra sim card ı görmedi, 3 g at&t hat taktım ondan sonra back up aldı, bilgine.. [:'(]

nurettinyasar
14-03-2009, 20:08
Benımde basıma boyle bısey geldı 10 dk once. Arkadasın 2g sı "şebeke yok" dıye yazıyodu onu duzeltelım dıye 2.2 yı yukledık ama sımdı de ımeı numarası hatası verıyo ve recovery modunda takıldı kaldı

neyse dedık duzeltmeye calısırız sıteyı kurcalayım dedık sonra ben telefonla konusurken sarj olsun dıye arkadasın iphone pc ye takılı halde yatarken kabloyu soktum benımkıne taktım ve benımkınıde ne sacmalıksa recovery moda soktu ve ne denedıysem denıyım recovery den cıkmıyo :S hayır o degıl power+home tuslarına 15 sn degıl 10 dk dır basıyom bısı oldugu yok kırıcam sınırden ya [gl=8.gif]

Devaki
10-04-2009, 21:44
arkadaşlar bu sorunun cevabını ben de arıyorum , yeni başlık açamayayım dedim ama evaplarsanız sevinirim , nasıl çıkarırız bu halden iphone u ^G bendeki

Nitehawk
14-04-2009, 11:12
zibrinin ziphone uygulaması ile dfu moda almak mümkündü denediniz mi hiç?