PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 4 mü? Androidli bir cep mi?

lore
05-10-2010, 14:32
Arkadaşlar iphone 3g mi sattım..
şimdi kararsızım iphone 4 mü alsam yoksa androidli bir
cep telefonu mu alsam..
mesela samsung galaxy..
gerçi şu andaki kararım % 70 iphoneden yana..
32 gb lisini almayı düşünüyorum ama oda biraz pahalı geliyor..

sizinde görüşlerinizi bekliyorum...

Misafir.
05-10-2010, 14:36
samsung al tim'lerde demosunu izlersen görürsün baya iyi cihaz

emrahegrek
05-10-2010, 14:53
android de sorunlar yasabilirsin bence ios

XANTHE
05-10-2010, 15:07
Bizim forumda android tavsiyesi sormak, Mülüman mahallesinde salyangoz satmak gibi bişey :D

wallace
05-10-2010, 15:46
blackberry - iphonedan şaşma bence

Qubyyy
05-10-2010, 16:12
16GB 3G white ABD malı iphone umu sattım. Bekledim ve gittim 4 aldım..

iphone dan sonra kesinlikle başka bir cihaz kesmez, kesemez.. Android deği triptronik olsa gene olmuyor...

admgnr
08-10-2010, 13:47
yani bencede iphone kullandıktan sonra androide dönmek için iosdan şikayetçi olman gerek...ben haliyle iosdan çok memnunum ve android denemeden karar almak akıllı işi değil... ama yine iphone bir ayrıcalık bee

lore
10-10-2010, 20:49
arkadaşlar cevaplar için sağolun..
bugün iphone 4 alacaktım bulamadım..
bir sürü yer gezmeme rağmen hiçbiryerde yok..
elecktro world, saturn, teknosa baktığım yerlerden bazıları..
hiçbirinde yok..
bildiğiniz garantili cihaz satan bir yer varsa..
doğubankta var ama almak istemiyorm.

kkakajan
19-10-2010, 22:06
Ben de iphone 4 almayı düşünüyordum. Geçende bir arkadaşım Ekim ayında HTC'in yeni telefonu çıkacağını söyledi. HTC daha iyi dedi. ''HTC DESİRE HD'' youtube'dan ararsanız tanıtım videosunu bulabilirsiniz. Gerçekten mükemmel telefon. 8mp kamera. HD kayıt. ve bir süri özellik. İphone olan her şey var. artı web sayfalarındaki flash dosyalarınıda oynatıyor. Şimdi kararsız kaldım. hangisini alsam acaba diye. iPhone4 ile HTC Desire HD'nin fiyatı yurtdışında fiyatı hemen hemen aynı. Tavsiyeleriniz?

apple1
19-10-2010, 22:19
İPhone 4 çok basit bir cihaz bence şu anlik biraz daha bekle....

LeXoRiA
19-10-2010, 22:20
Bence kesinlikle Anroid işletim sistemine sahip bir telefon ;) Bana kalırsa iPhone'u çok pohpohladıkları için insanın ilgisini çekiyor ve gözüne güzel gözüküyor... ;)(:

Afanasyevo
19-10-2010, 22:36
Android telefonlar güzel ama Android' in belirli bir modeli olmadığı için sürekli gelişyor ve yenileniyor. Şu an aldığın Android telefonun 1 yıl sonra modası geçmiş olacak (ben çok yaşadım). Ama i4 aldığında seneye de modası geçmemiş olacak ve hala gözde bir telefon olacak. Bana sorarsan i4 alman hayrınadır :) Ama en azından ikinci telefon olarak da olsa Android' i denemeni isterim.

DKaNTr
19-10-2010, 22:36
androidli telefonlarda hiç kötü değil. Muhteşem gözüküyor. HTC 4G Evo mesela bilmiyorum orda var mı ama ben amerikadayım burda 4G li telefonların satışına başladılar. Arkadaşta HTC HD2 var. Adam kendi 3G bağlantısını telefonundan wifi paylaşımı yaptı. Ben onun 3G internetiyle internete girdim. Böyle bir şeyi iphone da görmedim varsa birisi banada anlatsın [gl=22.gif]http://site.mynet.com/jw.ipod/smiley/tamam.gif

Afanasyevo
19-10-2010, 22:43
androidli telefonlarda hiç kötü değil. Muhteşem gözüküyor. HTC 4G Evo mesela bilmiyorum orda var mı ama ben amerikadayım burda 4G li telefonların satışına başladılar. Arkadaşta HTC HD2 var. Adam kendi 3G bağlantısını telefonundan wifi paylaşımı yaptı. Ben onun 3G internetiyle internete girdim. Böyle bir şeyi iphone da görmedim varsa birisi banada anlatsın [gl=22.gif][:'(]

Sizi bu sayfaya alalım [&:] http://www.ikaynak.com/forum/49-uygulama-arsivi-%7C-son-cikan-uygulamalar/15406-mywi-4-0-cracked.html