PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben (kötü) birsey duydum !!

emrahegrek
05-10-2010, 13:01
arkadaslar birsey duydum ınanılmz bırsey hemde yeni yapılan greenpois0n ile crack li uygulamalara son dev team artık kacak gocek ıslerde yokuz dedi (duyum bir yerde okudum )

bir duzeltme
dev team uyleri "biz yapmasak ta baskaları yapabilir " diyerek buna izin de verebilirlermiş belki de bu jb beklememızın asıl nedenı bu oldu..

XANTHE
05-10-2010, 13:05
Öyle bişey yok gibi şimdilik blogda ve twitter da yazmamışlar bişey. ama öyle bişey olurda jailbreak çıkmazsa yurdışı simlock iphone 4 alanların hallerine hem çok üzülürüm hemde çok gülerim [:D]

aresblade
05-10-2010, 13:05
keşke duyduğun kaynağı da yazsaydın, biz de okurduk

brsclkr
05-10-2010, 13:21
arkadaşlar twitterda ben de gördüm öle bi yazı :S ingilizcem pek iyi deil o yuzden tam anlamamıştım. bi de greenpois0n'la ilgili crackli uygulamalarda bi sıkıntı oluyomus

ingilizcesi iyi olan biri su forumdaki yazıyı özet geçebilir mi acaba?

Blocking Installous - Hackulous (http://hackulo.us/forums/index.php?/topic/90803-blocking-installous/)

XANTHE
05-10-2010, 13:24
Hackulo Dev-Teamla kafa buluyor :) Bunlar birbirlerini sevmiyolar zaten..

emrahegrek
05-10-2010, 13:26
ya hersey olabilir tabi ama boyle olursa kımse sasırmasın yalnız unlock olacaktır

Afanasyevo
14-10-2010, 01:33
Öyle havaları basıp; ardından da yok şu tarihte çıkaracağız, yoo bu tarihte çıkaracağız, o da olmadı 10' un büyüsü iyidir 10102010 diye bizleri oyalayan beceriksizlere Geo' nun verdiği dersten sonra ve yine de nasıl olduysa çıkarmayı başardıkları "dandik" Jb (Geo' nun kötü bir taklidi) ile zaten bu piyasada takip edilmeyeceklerini anlamış olsalar gerek. Bence en doğru kararı vermişler.

Hawk
14-10-2010, 10:41
Taktınız adamlara gerçekten... yahu bu adamlar geo gibi karşılıksız bir beklenti içinde olmadan jb çıkarıyorlar, uzun süreler cihazını kullanamayanlar bu kişiler sayesinde jb yapıyor.. Şimdiye kadar geo aradaki sürümlerde bir icraat yapmadı diye herkes azına geleni söyledi, geo bu sefer çakallık yapıp onlardan önce yayınladı ve liste başı oldu.. Ne enteresan insanlarız bizler değil mi? Biri 100 işten 99 tanesini yapsa överiz severiz, ama sadece 1 işte aksaklık yaşatsa yerden yere vururuz... Nasıl ya da ne şekilde olursa olsun, geo veya c.deav team'i kimse yargılayamaz diye düşünüyorum ben şahsen. hiç yapmasalar ne olacak? herkes paşa paşa paraları bayılıp uygulama satın alacak.. gerçekçi olmakta fayda var..

emrahegrek
14-10-2010, 12:23
hawk a aynen katılıyorum ama bence bu işlerin içinde birsey var aga boyle kolay değil bu işler herkesin jb yaptıgını dusunun kım uygulama satın alacak değişik seyler dusunuyorum bu konu hakkında