PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPod Touch 2G Otomatik Jailbreak [YENİ YÖNTEM]

Sayfa : 1 [2]

dogan55
11-03-2009, 20:53
anladıgım kadarıyla ekranın sımsıyah sımdı bence ne yap bılıyomusun
tek tıkla reebot dıye bı konu var ondakı reebot aracını ındır ve orda cıhazı dfu ya alma dıye bı bat dosyası var onun yardımıyla dfuya al cıhazı ve sonra ıtunesı ac orgınalfwyı yukle tekrar

ferkan90
11-03-2009, 21:03
yok hocam olmuyor olmuyor dediğin programı denedim dfu ya almıyor program bi sürü hatalar weriyor eksik dosya yetersiz alan vs. vs.ltfn yardımcı olun

dogan55
11-03-2009, 21:06
usta onu verıyor zaten ıtunes kapanıyor falan da der sen panık yapma orda resımlı aanlatım vat bak onu uygulıcaksın panık yapma acılmaz dıye bıse yok buna emın ol bende daha demın yaptım senın durumunu ıyı anlıyorum su an ıyı oku resımlı anlatımı sadece dfuya alma kısmını yapacaksın yapamassan tekrarr don

Sylar
11-03-2009, 21:10
Dogan arkaşımızın da dediği gibi aslında problem yok DFU moduna alıp boot etmeniz gerekiyor.

dogan55
11-03-2009, 22:19
ferkan noldu yapabıldınmı merak ettım

bergx
11-03-2009, 22:38
slm millet merak ettıgım bırsey var bu konu kıtlenıp yenı cıkan Untethered Jailbreak 'e link yonlendırmesı yapıcakmısınız nasıl olsa herkes Untethered Jailbreak uygulamasını kuracak onda yogunlasılsa daha ıyı olmazmı??(tıpkı dıger konularda yaptıgınız gibi)

mılletın bu reboot işkencesını cekmesını ıstemıyorum rehberlerde hazırlanmıs ama ben bu forumun yonetıcı mod vss den ayrıntılı bırsekılde sabit konu acmasını beklıyorum

sylar acıcaktı sanırım.. tabı buarada memoli123qwe emegı ıcın tskler..

qboy
11-03-2009, 22:58
Arkadaşlar, yeni çıkan yöntemin rehberi hazırlandı sitemiz ekibi tarafından. Ordan devam edebiliriz. Bu konuda sorun yaşayanlar,sorunlar-çözümler bölümüne konu açarak sorularına cevap bulabilirler.

Ipod Touch 2g Full JB Rehberi (http://www.ikaynak.com/forum/jailbreak-yontemleri/ipodtouch2g-redsn0w-full-jailbreak-resimli-anlatim-t4992.0.html#msg28316)