PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipod touch kılıf

brsclkr
29-09-2010, 15:31
arkadaşlar ipod touch için kılıf almak istiyorum, çok pahalı bişey almak istemiyorum açıkçası.

forumda dealextreme diye bi site gordum. gezindim biraz fiyatlardan anladık çin malı da çok ucuz sanki :D kargo da ücretsiz diyo.
bu siteden alışveriş yapmış birisi var mı içinizde?
birde kılıf önerirseniz sevinirim :)

ArnBien
29-09-2010, 15:32
Ben genelde ebay kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım

DeviLJoN
29-09-2010, 15:50
eğer istanbuldaysan hasırcıoğlu çarşısına uğramanı tavsiye ederim. Hem ucuz hemde model çok sitemizde adreside mevcuttur.

brsclkr
29-09-2010, 15:57
Ben genelde ebay kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım
bana bi kılıf tavsiye edermisin :D

ArnBien
29-09-2010, 16:12
bana bi kılıf tavsiye edermisin :D

iPod Touch kullanmadığım için onların kılıflarını fazla bilmiyorum [:)]

iToso
30-09-2010, 15:56
dealextreme sitesinden alışveriş yapmışlığım var..
fakat siparişin 1hafta içinde gelio.. ve dediğin gibi çin malı çok ucuz gelmişti banada.. bi iPod shuffle'ye benzer bi ürün almıştım işimi görüyo..
daha sorunu çıkmadı yani güvenerek alabilirsin..

aky1990
01-10-2010, 10:39
ben de dealextreme'den bluetooth gps ve dock almıştım. bana 12 günde geliyor tüm kargolar.

brsclkr
01-10-2010, 11:29
ben de dealextreme'den bluetooth gps ve dock almıştım. bana 12 günde geliyor tüm kargolar.

Kac gunde geldigi onemli degil, fiyatlar cok ucuz olunca sasirdim. O yuzden alisveris yapan birisi var mi diye mrk ettim.
Tesekkur ederim msjlariniz icin.

dean
01-10-2010, 20:25
Bende dealext. baya bi alışveriş yaptım. Göndermeleri bazen uzaya biliyor. İki hafta da aldığımda oluyordu.Gayet fiyatları uygun ücretsiz kargo olmasıda yanında cabası. Tavsiye ederim bende. Aldığım kılıfı hala kullanıyorum yaklaşık bir yıl oldu. Ne kadar çin malı da desem vazgeçemiyorum :)

brsclkr
01-10-2010, 20:34
Bende dealext. baya bi alışveriş yaptım. Göndermeleri bazen uzaya biliyor. İki hafta da aldığımda oluyordu.Gayet fiyatları uygun ücretsiz kargo olmasıda yanında cabası. Tavsiye ederim bende. Aldığım kılıfı hala kullanıyorum yaklaşık bir yıl oldu. Ne kadar çin malı da desem vazgeçemiyorum :)
Oraya da bakayim, tavsiye edebilceginiz bi kilif var mi ? :)

hitmachine16
02-10-2010, 16:21
Oraya da bakayim, tavsiye edebilceginiz bi kilif var mi ? :)
Dealextremeden ben de çok alışveriş yaptım. Ordan silikon kılıf almıştım touch 2g için. Fiyatına göre mükemmel alete tam oturuyor. Tavsiye ediyorum yani. Bir de 15 $ altı kargo yine ücretsiz ama 1.7 $a takip kodu da almanı öneririm. Pttnin sitesinden kargonun nerede olduğunu adım adım takip edebiliyosun. Eğer 15 $ ı geçerse alışverişin takip kodu da bedava oluyo.

İşte linki : DealExtreme: $1.73 Protective Silicone Case for iPod Touch 3 (Black) (http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.25421)