PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipod touch ı şarj etme

kimyager
04-02-2009, 19:25
arkadaşlar ben çin malı şarj makinesi almayı düşünüyorum usb girişli prizden şarj etmeyi düşünüyorum ama bazı kişilerden duydum ki o cihazlar ipod un bataryasını öldürüyormuş doğrumu almamı önerirmisiniz fiyatıda uygun 5 tl cevaplarınızı bekliyorum ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin [gl=7.gif]ya afedersiniz konuyu yanlış yere açmışım bir daha dikkat edecem tekrardan özür dilerim

[JW]
04-02-2009, 23:29
Konuyu taşıyorum.

kimyager
05-02-2009, 15:50
arkadaşlar yardımınızı bekliyorum [X(]

marslan
15-02-2009, 16:35
ben sorunsuz kullanıyorum, sadece cihaz şarja takılı iken dokunmatik kafayı yiyor, bir yere basıyosun ya basmıyo ya başka bir yere basıyor, ama sorunsuz şarj ediyor ve takılı değil iken herhangi bir olumsuz etkisi yok ;) ama 5 ytl'lik sadece uç kısım olan şaj aleti benim touch'ı şarj etmedi, 10liralık kablosu dahil beyaz başka bir model vardı onu aldım.

godfather03
07-03-2009, 21:16
Kesinlikle replikasyon şarj aletleri almayın ben touchtan önce 80gb ipod vidyo kullanıyordum tatile çıkarken almıştım bi tane pc olmayacağı için şarj aleti ile şarj ediyim diye fakat 3 haftadan sonra aleti şarjdan çeker çekmez kapanıyordu bataryo boş diyerek şarjda iken full görünüyodu araştırdım ya anakartı yanmıştır dediler yada şarj ünitesi değişecektir dediler bunların fiyatlarıda havada uçuyor
Anakart tamiri için 400 dolar
Şarj ünitesi için 110 euro fiyat biçtiler bana bende 164 tl ye satmak zorunda kaldım 80 gb ipodu gittigidiyor üzerinden..

Bu konuda çok dikkatli olunuz ..

YNSEMR
09-06-2009, 02:55
Bende tavsiye etmem 10liraya alınan şarz cihazlarıni bende ipoduma lydiadan aldim anlaşmaliymis hiçde sorun olmadan kullaniyorum fiyatida35tl fazla bu fark yok zaten