PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İphone 2g sürüm yükseltme ve Simkart sorunu !

sykra
04-02-2009, 14:23
Herkese iyi günler , Arkadaşımın ilk nesil iphone'si var ve iyice sapıtmaya başlamıştı bana tel yedeğini almamı ve format atmamı söyledi bende

outlooka tel rehber yedeğini alıp sazan gibi orjinal firmware ile update ettim ve tel kayıtlı değilmiş fake imei hatası verdi okuduğum yazılarda

1.1.4 sürümüne düşürmem gerektiğini bazı aşamalardan geçmesi gerektiğini söylüyorlar çoğunu yaptım ama 7.5 yükleyip 1.1.4 gösterdiğimde

2 saat restorin iphone firmware diyor , bilen arkadaşlardan lütfen 1.1.4 sürümüne nasıl geçileceğini ve nasıl fake imei alınacağını yani nasıl

Teli tekrar kullanabileceğimi açıklarlarsa sevinirim teşekkürler

sykra
04-02-2009, 23:15
Arkadaşlar bi şekilde 1.1.4 sürümüne downgrade ettim Fake imei veripte hattıda çalıştırmayı başardım sonra şimdi sitede verilen 2.2 fake imei unlock linkindeki 3 partlı dosyayı yükleyip i tunes üzerinden shift . restore ile update ettiğimde Fake imei gitmiycek demi ?

Not: herhangi bi kaydı yok bu iphone nin !

Misafir.
05-02-2009, 10:34
custom fwyi yüklediğinizde imeiyi değiştirmiyor

bensed
24-05-2010, 12:27
selam arkadaşlar
yurtdışından 2. el 2g iphone hediye geldi vodafona kaydını yaptırdım bilgisayardan şarj ederken sazan gibi firware i de update ettim şimdi tel orjinal sim istiyor ve sim kilidi var, quickpwn ile denedim firmware sürümü 3.1.3 diyor var mı bir çaresi unlock un bilen yardım edecek hayırsever bir arkadaştan yardım bekliyorum