PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkez Hoşgelmiş,Hoşgelmişiz

smallhands
20-09-2010, 23:16
merhaba ben ender,konunun geçtiği yer Bakırköy.süpriz bir İphone 2G ile sebep İkaynak ailesine iştirak,49'unda 1 ilköğretim 3 özel anaokulu olan kuruluşta teknisyen olarak çalışan.Evli barklı 18 aylık Deniz oğlu olan bir garip İkaynak'lıyım.tazeyim ama şarjdayım,umarım kısa sürede dolar ve bendimize sığmaz taşarız bizde forum yollarında.Bu yoldaki tüm dostlara ve en önemlisi bu saygın ortamın oluşumunu sağlayan emeği geçen her kademedeki tüm arkadaşlara sebep olan sebepe teşekkürler.smallhands

XANTHE
20-09-2010, 23:19
"Forumumuza hoşgeldiniz, umarım paylaşım ve mesajlarınıza forumumuza renk katarsınız" diye diğer mesajınıza yazmıştım aynısını burada da tekrarlıyorum..

MoDaMinE
20-09-2010, 23:20
Diger konuda diyecektim keske yeni bir konu acipta kendinizi tanitsaydiniz diye. Baska birsey dileseymisim olacakmis :P tekrardan hosgeldiniz aramiza. İyi forumlar dilerim :)

Sent from my iPod touch using Tapatalk

MsTrK
20-09-2010, 23:20
(Bende az önce yazmistim :)
Yeni konu açtiginiz için burayada yazayim ):

Öncelikle , bu güzel mesajiniz için tesekkür ederiz :)
Aramiza hosgeldiniz diyecegim ama benden eskisiniz forumda :)
Paylasimlarinizin devamini dilerim :)
Iyi forumlar.

salgurbey
21-09-2010, 00:03
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz ama bendende eski bir üyesiniz Durmak yok Paylasima devam.

smallhands
21-09-2010, 00:04
herkeze teşekkürler hatamı düzelltim ani manevra ile yeni konu açtım.teknik hata oldu anlıyacağınız.

v_a_r_o_s
21-09-2010, 09:29
Hoşgeldin aramıza.. Burdaki herkeS seni aramızda görmekten mutlu olacaktır [&:]