PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceza Alan ve Yasaklanan Üyeler

SaTuSa
15-07-2010, 09:31
trafikci258 = yapılan tüm uyarılara rağmen kazanç sağlama amaçlı linklerini eklemeye devam ettiği için ceza aldı
Linklerinin kurallar gereği kaldırılması sebebiyle yarattığı huzursuzluktan dolayı süresiz uzaklaştırma aldı.

trafikci259 = ip değişimiyle yeni üyelik açıp aynı hatalara tekrar ettiği için sadece 3 gün süreyle ceza aldı, tekrarı halinde veya hak iddia etmesi durumunda süresiz olarak banlanacaktır.

Forum, forumdan keyif alanların ve o forumun kurallarına saygı gösterenlerin yeridir...

SaTuSa
28-07-2010, 15:00
Sebep: Geçersiz kullanıcı adı...

12334 üye adlı kullanıcı, zahmete girip geçerli bir kullanıcı adı almadığı için uzaklaştırılmıştır.

Forum, forumdan keyif alanların ve o forumun kurallarına saygı gösterenlerin yeridir...

SaTuSa
28-07-2010, 15:01

2712652 üye adlı kullanıcı, zahmete girip geçerli bir kullanıcı adı almadığı için uzaklaştırılmıştır.

SaTuSa
29-07-2010, 23:36

5577262 üye adlı kullanıcı, zahmete girip geçerli bir kullanıcı adı almadığı için uzaklaştırılmıştır.

SaTuSa
02-08-2010, 17:23

ddddd üye adlı kullanıcı, zahmete girip geçerli bir kullanıcı adı almadığı için uzaklaştırılmıştır.

SaTuSa
04-08-2010, 14:55
davutcanyilmaz isimli üye,

Genel ve forum ahlakına aykırı mesaj yazdığı gerekçesiyle süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmıştır. Küfür etmeyi marifet sayanlar lütfen konuşmadan önce bir daha düşünsün. Forumda kimseyi zorla tutmuyoruz veya zoraki üye yapmıyoruz...

SaTuSa
06-08-2010, 13:49
tahab, isimli üyemiz sohbet kanalı kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle 2. cezasını aldığından dolayı bir gün süreyle yasaklanmıştır.

Lütfen bu forumun sadece yardım amaçlı olduğunu unutmayalım, konulara cevap gelmedi diye sohbet kanalı kurallarını ihlal edemezsiniz.

İkinci Cezaya sebep olan mesajlar

06-08, 12:27 tahab jw forumda soruma cevap verilmedi istersen ceza puanı ver ama

06-08, 12:28 tahab global aq ipod touchda çalışır mı

SaTuSa
09-08-2010, 10:40

12345678 üye adlı kullanıcı, zahmete girip geçerli bir kullanıcı adı almadığı için süresiz uzaklaştırılmıştır.

SaTuSa
12-08-2010, 13:45
geYiq, isimli üyemiz sohbet kanlından ukalaca sergilediği tavır ve yaptığı saygısızlıklar sebebiyle süresiz olarak yasaklanmıştır.

Saygı göstermeyenin bizim platformumuzda yeri yoktur, buyursun istediği yerde saygısızlığını yapsın... Burada yaptırtmayız !!!

SaTuSa
14-08-2010, 15:04
atay88 ve atay98 üye isimli aynı kullanıcı forumdan süresiz şekilde uzaklaştırılmıştır..

Sebebine gelecek olursak... Kendisi yaşadığı ruhsal bunalımdan dolayı kişiliğini bulamamış, girdiği her ortamda sürekli olarak huzursuzluk çıkarmaya uğraşarak her seferinde kendisi haklıymış gibi önüne gelene hakaret etmiş. Üyelerin kişilik haklarına saldırıda bulunmuş, üyelere ve yönetim ekibine karşı akla gelebilecek tüm küfürleri etmiş, karakter yoksunu, saygıdan bir haber, terbiyesiz bir varlıktır. İnsan sınıfına koymak insanlığa hakaret olacağından sadece nefes alan Taş da diyebiliriz.

Bu kadar sert yazıyorum çünkü arkadaşın ettiği küfürlerin yanında bizimkiler iltifat kalır. İnsanlardan çok kazık yedim diyordu ama hak ediyormuş, senin gibi ahlaksız ve terbiyesiz birisiyle zaten kimse arkadaş olmaz.. Küfür ederek tatmin olmuşsundur umarım, şahsiyet iktidarsızı...

SaTuSa
28-08-2010, 02:40
gercekSATUSAbenim ve z1r0 isimli aynı üyeler süresiz şekilde ip ban almıştır, tekrar gelirse seve seve yine yasaklayacağız...

Bazı karakter yoksunları, ukalalığını terbiyesizlikle harmanlayıp burada bir şeyler yapabileceğini sanıyor.. Kimsenin gücü buranın düzenini bozmaya, huzurunu kaçırmaya yetmez, bu böyle biline. Fazla iyi niyetli davrandığımızdan hadi yasaklama vermeyelim diyoruz ama ahlak yoksunlarını da aramızda barındırmamak hepimizin selameti için en yerinde karar oluyor.

Bu objenin sizlere verdiği rahatsızlıktan dolayı, yönetim ekibi olarak tüm üyelerimizden özür dileriz

SaTuSa
12-03-2011, 20:01
INihat forum kurallarını dikkate almadığı ve tüm yapılan uyarılara rağmen kural dışı davrandığı için geçici olarak forumdan uzaklaştırılmıştır.

SaTuSa
30-03-2011, 11:36
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

khan84 isimli üyemiz

Yukaridaki kurali ust uste iki defa hiçe saydiği icin ikinci cezasinida alarak BİR gun sureyle gecici olarak uzaklastirma almistir...

SaTuSa
07-04-2011, 00:23
yakup29, kendi ilan basligi bulunmasina ragmen, diger uyelerin ilanlarini baltaladigi icin ikinci uyarisini alip bir gun sureyle forumdan uzaklastirilmistir.

Simdiye kadar bir cok sozlu uyari verildigi halde kimseyi takmadigi icin sonunda ceza vermek durumunda kalinmistir.

SaTuSa
10-11-2011, 11:43
burakezik, forum kurallarini hice saygidi ve yapilan uyarilara ragmen ayni hatalara devam ettigi icin ceza almistir. Ancak bu hatalari farkli bir uyelik acarak (NeaNighT) devam ettirmeye yonelik tutum sergiledigi icin yeni actigi uyelik suresiz olarak yasaklanmistir.

Bu tutumun devami halinde ana uyeligi ve acacagi yan uyelikler sebep gostermeksizin suresiz olarak uzaklastirma alacaktir...

Saygilarimizla...

DeMo
10-11-2011, 18:39
serefulus, sorularına güncellik kazandırmak gayesiyle yeni üyelikler açmış olup bu üyelikleriyle aynı sorunlara farklı farklı konular açmış olduğundan kendisine ceza verilmiştir. Bu suretle açtığı diğer üyelikler (KIYASULUS, edaguzel) forumdan sürekli olarak yasaklanmıştır. Aynı tavrı takınması durumunda asıl üyeliği de sürekli olarak yasaklanacaktır.

Forumda söz konusu sorunlarla ilgili bilgi sahibi olan herkes zaten zamanını başka şeylerden çalarak vaktinin yettiğince ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. İkinci, üçüncü üyelikleri almak, aynı konu içinde defalarca üst üstte "hani ya neredesiniz ? , cevap veren yok mu ?, acil yardım bekliyorum" vs.vs.." tarzında yazılara hiç gerek bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

SaTuSa
27-12-2011, 10:34
DrBrain kullanici isimli uyemiz yaptigi hakaret sebebiyle suresiz olarak yasaklanmistir. Daha kaliteli forumlar var dedigine gore o forumlarda ayni saygisizliklari yapmaya devam edebilir. Kalitesine yakisir sekilde bir daha aramizda gormemek dilegiyle... Yolunuz acik olsun...

Saygilarimizla

SaTuSa
10-02-2012, 23:59
hay sizin kuralınıza... her ilanın altında 10 tane bıdı bıdınızı değiştirin dayatması.Kimsiniz olm siz nerden çıktınız???
Yukarida alinti olarak gosterilen mesaj sebebiyle yolgezer88 suresiz olarak forumdan uzaklastirilmistir. Saygi icerisinde yazilacak mesajlar gormek dilegiyle.

Bizden saygilar...

laheyl
12-03-2012, 20:39
embiyot1995
yya arkadasım sen sakamısın hadı lütfen yardım onu anlamadım demısınkı actıgın konunun mesajla ılgıılı olması lazım dıyosun sorunun ne oldugunu bılmıyorum ön baslık ne dıyebılırımkı sakamısın sen bi yardım etsen olurmusun sen smdı

embiyot1995
bu arada herhalde admınlerden bırısı cocuk olcakkı

Forum Kurallarinina uymadigi icin uyari yapilmistir ama arkadas bunu duzenleme geregi duymamis ve yonetici arkadasimiza uslubunu bozmustur Konu basligini duzenlemesini soylememe ragmen bunu yapmayip iki ayni konu yeniden asmis ve yine admin cocuk sekilnde bir ibare kullandigi icin suresiz yasaklanmistir ...

SaTuSa
15-03-2012, 20:41
burakezik farkli bir uyelikle tekrar uye oldugu icin forumdan suresiz olarak uzaklastirilmistir. Diger uye adi Siri olarak devam edecektir. Tabii yeniden hata yapmazsa....

laheyl
16-03-2012, 19:43
Bahoz47 yardim almak icin degil klavye delikanliligini yapmaya gelmis bize anlatmis sekil a ornek b asagidaki gibi :))

ooyle yoneticilik taslayıp klavye delikanlılığı yapacağına cevap vereydin
şimdi beni banlıyabilirsin

SaTuSa
21-03-2012, 23:11
burakezik, Siri, EyE kullanici adlariyla forumumuzda bulunan tek kisidir. Surekli forumun huzurunu bozdugu, alayci tavri, uyelere karsi ukalaca mesajlari, diger uyeliklerinin yasaklanmasi sebebiyle, bize uyeliklerinin acilmasi talebiyle attigi ozel mesajlar sonucunda istedigini elde edemeyince yine hakaret icerikli ozel mesaj yazmasi sebebiyle forumdan suresiz sekilde uzaklastirilmistir.

Bu tarz ahlaksiz, terbiyenin ne demek oldugunu bilmeyen, istenmedigi yere defalarca gelecek kadar yuzsuz olan kisileri aramizda istemiyoruz.

Duyarli arkadaslarimiza saygilarimizi sunariz.

DeMo
17-04-2012, 00:24
L0ser isimli kullanıcı daha evvel defalarca uyarılmasına ve cezalar almasına rağmen forum kurallarını yok sayan, forum huzur ve duzenini bozan tavirlara devam ettigi icin 1 hafta süresince forumdan uzaklaştırılmistir. Aynı üyenin Jailbr3k ismiyle açtığı yeni üyelik ise süresiz olarak yasaklanmistir.

iMember isimli üye ise daha önce aldığı uyarıları unutarak sohbet kanalında L0ser isimli üyenin yasaklanması ile ilgili olarak yonetim ekibinden bir arkadasımızla tartışmış ve gereksiz yere forumu meşgul etmiştir. Bu nedenle kendisi de 1 hafta için forumdan uzak kalacaktır.

Gelmek isteyene kapımız sonuna kadar her zaman açık olduğu gibi kimseyi de burada zorla tutmuyoruz. Forumun bekası için uyulmasını rica ettigimiz bazı kurallarımız var. Bu kurallara aykırı ve forum düzenini bozacak hareketlere kesinlikle izin verilmeyecektir.

Saygılarımizla,

SaTuSa
18-05-2012, 22:49
mertmir isimli uyenin verdigi ilanlarda gerceklik payi olmadigi, farkli platformlardan da takip edildigi kadariyla alicilari magdur ederek satislari gerceklestirmedigi gerekcesiyle suresiz yasaklanmistir. Durust olmayan, haksiz kazanc saglamaya calisan kisilerin forumumuzda yeri yoktur, olmayacaktir.

Saygilarimizla.