PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları ipod touch bluetooth kulaklık

badrap
06-09-2010, 23:37
ipod touch 8gb 2g 4.0 fw ve bluetooth kulaklık var elimde. acaba bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebilir miyim. Bluetooth kulaklık bh320 model.

XANTHE
07-09-2010, 00:23
Dinleyebilirsiniz, kulaklığın ve cihazın bluetooth unu aktifleştirin cihaz kulaklığı tanıyınca dinleyebiliyorsunuz.

badrap
07-09-2010, 08:53
Dinleyebilirsiniz, kulaklığın ve cihazın bluetooth unu aktifleştirin cihaz kulaklığı tanıyınca dinleyebiliyorsunuz.

ipod kulaklığı görmüyor maalesef görmesi için ne yapmalıyım?

Raiden
07-09-2010, 09:44
Stereo kulaklık olmadığı için göremez, yapamazsın. JB yapmış mıydın?Belki program yardımıyla olabilir de.

badrap
07-09-2010, 10:03
Stereo kulaklık olmadığı için göremez, yapamazsın. JB yapmış mıydın?Belki program yardımıyla olabilir de.

jailbreakli makine bluetooth mono da yükledim ama görünmüyor hangi program ile görünür yapabilirim.
BH-320 Bluetooth Kulaklık 30 M Mesafeli (http://www.hizlialim.com/?urun-detay_72_BH-320_Bluetooth_Kulaklik_30_M_Mesafeli.html)
kulaklık bu.

Raiden
07-09-2010, 11:21
Tam olarak aramayı nasıl yaptığınızı söyler misiniz?
Bluetooth Mono SBSettings Toggle'ı cydia dan bulup kurdunuz ve sb settings den aktive ettiniz değil mi?

Tam olarak anlamanız için aşağıya youtube videosu koyuyorum orada görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=wSCugUiNWMQ

badrap
07-09-2010, 13:05
Tam olarak aramayı nasıl yaptığınızı söyler misiniz?
Bluetooth Mono SBSettings Toggle'ı cydia dan bulup kurdunuz ve sb settings den aktive ettiniz değil mi?

Tam olarak anlamanız için aşağıya youtube videosu koyuyorum orada görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=wSCugUiNWMQ

izledim video yu izledim. bt mono sbsetting i açıp. ayarlardan bluetooth a gelip orda bluetooth u açıp arattırıyorum anacak bulmuyor kulaklığı.

Raiden
07-09-2010, 13:28
Ben ilk defa az önce denemek için kurdum dediğim yazılımı, ipoddan bilgisayarımı bile buldum bu yolla, sbsettings'den ikisini de yeşil hale getirdim, sonra normal arama bölümüne girdim gördü bilgisayarı. eşleşmeye çalıştı hatta, sizin de bulabilmeniz gerek yani.

badrap
07-09-2010, 13:40
Ben ilk defa az önce denemek için kurdum dediğim yazılımı, ipoddan bilgisayarımı bile buldum bu yolla, sbsettings'den ikisini de yeşil hale getirdim, sonra normal arama bölümüne girdim gördü bilgisayarı. eşleşmeye çalıştı hatta, sizin de bulabilmeniz gerek yani.

ikiside yeşil renkte ve ayarlardan genelden bluetooth a girince arama yapıyo ama bir türlü kulaklıpı bulmuyor anlamadım sende de ipod touch var değil mi?

Raiden
07-09-2010, 13:58
Evet aynen öyle, düşünmüyoruz ama donanımınızda da sorun olabilir(kulaklık) bence bulabilirseniz başka bir cihazla deneyin. Benden bu kadar üzgünüm,

Kolay gelsin,

GKTG
07-09-2010, 14:00
BT streo kulaklık alabilirsen öyle bir dene badrap

badrap
07-09-2010, 14:01
Evet aynen öyle, düşünmüyoruz ama donanımınızda da sorun olabilir(kulaklık) bence bulabilirseniz başka bir cihazla deneyin. Benden bu kadar üzgünüm,

Kolay gelsin,
çok saol yardımın için. aynı bluetotth kulaklığı iphone 3gs buluyor kullanabiliyor ancak bende görmüyor dahi. arkadaşımdada aynı kulaklıktan var ama o samsung telefonunda kullanıyor. onunkini de denedim ipodum da onuda görmedi galiba uyumlu değil bu modeli ipod touch için.