PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları spirit jb

ankarag3lü
02-09-2010, 02:32
iphone 3g yı jb yapacaktım sonrada unlock ama spiritle jb yaparken iphone un ekranında cubuk sankı doldu gıbı ama ekran dondu halen oyole spirit ekranı var ve işlem yapılıyor gozukuyor yuvarlak sey halen donuyor ama bılgısayar ekranında jb bıtı dedı ve bende quit e tıkladım ne yapmalıyım acıl yardım ekrandan cıkamıyorum

ArnBien
02-09-2010, 03:38
Cihazı tekrar spirit ile jailbreak yapmayı deneyin olmazsa tekrar restore yapıp jb işlemini tekrarlayın

ankarag3lü
02-09-2010, 04:02
onuda denedım yıne aynısı oldu restore yapmayı denedım ama restore ıcınde apple ın sıresınden ındırıyordu surumu baya vakıt alıyor restore yapmanın kolay yolu yokmudur bılgısayarımda yuklu fw 3.1.3 var ılla restore ye tıklayınca apple dan mı kendı download etmesı gerekır surumu ayrıca cıhazı unlock etmem gerekıyor fuzzybanda gırınce hata verıyor cıhaz 3.1.3 ama fuzzyband programının yanında 4.0-b4 yazıyıor restore yaparken iptal etmiştim ondan mı olmustur ?

MoDaMinE
03-09-2010, 12:57
İkinici sorunuzu bilmediğim için cevap veremiyorum ama ilk sorunuz için indirmiş oluğunuz 3.1.3ü seçerek restore yapabilirsiniz. Yani lla ki itunes'dan indirmeniz gerekli değil. iTunes'u açınca restoreye shifte basılı tutarak tıklarsanız açılır oencere gelir ve oradan fw nin dulunduğu dizinden seçersiniz ve işlemleri o dosya üzerinden yapmaya başlar.