PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 3g unlock

ankarag3lü
01-09-2010, 23:56
arkadaşlar merhaba konuyu arastırmaya yeterlı vaktımpek olmadı şu an amerikadayım ve alaskada calısıyorum. super visor un telefonu var 3g sürümü de 3.1.3 jb ve unlock yapmam gerekıyıor. jb yı daha once de sureklı yaptım kendı ıpoduma ve arkadasların ıpoduna da fakat daha once hıc ıphone um olmadığı ıcın unlock olayını yapmadım. adamın telefonu spirit ile jb yapsam unlock işlemını nasıl yaparım kolay olur mu? forumda arastırdığım kadar redsnow ıle jb yapıp cydıa dan unlock yapın dıyor ama eger redsnow ıle jb yapmazsanız ultrasnow repo ekleyın felan dıyor da ultrasnow repo zaten calısmıyo ne yapmalıyım patronun telefonu en kolay hangı sekılde unlock yaparım acıl yardımlarınızı beklıyorum lutfen

XANTHE
01-09-2010, 23:59
Spirit ile jb yapın ardından cydia yı açın ve ultrasnowla unlock yapın. ultrasnow için ayrıca repo eklemnize gerek yok. ultrasn0w yazınca çıkar zaten cydia da.

ankarag3lü
02-09-2010, 00:43
ultrasn0w la nasıl unlock yapacağım direk konuda anlatılan gıbı mı yoksa baska ıslemler yapmama gerek var mı varsalınk verebılır mısınız tesekkurler ?

XANTHE
02-09-2010, 00:45
direkt olarak ultrasnowu cydia dan kuruyorsunuz konuda anlatılan gibi aynen.