PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes alternatif tavsiye ??

husokal
31-08-2010, 20:17
Jb li bir kullanıcı olarak
itunes ten nefret ediyorum :D
direk alternatif arayışlarına girdim

İfunbox: Girdim denedim bir çok kullanıcı dosya attıktan sonra ipod/iphone unda göremediğini bazıları tüm müziklerin görünmediğini söleyip restore etti
kullanmaktan çekiniyorum o yüzden

iphonebrowser: kurduktan sonra tıklayınca Hata gönderme raporu veriyor hiç açılmıyor..

iphone pc suite
Kurarken Launcher.exe dosyasında antivirüs atladı yüklettirmedi sonrasında bi türlü düzgün yükleyemedim sürekli hata

Siz Hangi programı önerirsiniz? (içinde burdakiler de olabilir tabii :D )

ArnBien
31-08-2010, 20:19
iPhone browser benim tercihim

GKTG
31-08-2010, 20:24
winscp kullanablirsin ipod/iphone internete wifi ile bağlı olup öyle bağlanabiliyorsun

SaTuSa
31-08-2010, 20:33
Aslında bir kurcalayıp iTunes'u hakkıyla kullanmaya başlasanız başka programda istemeyeceksiniz... Sadece root dosyalarına ulaşmak için 3.parti bir yazılım yeterli olacak yanında. Ben ilk günden beri iTunes kullanıyorum ve çok memnunum açıkçası.. O gitti, bunu sildi, şunu eklemiyor gibi dertlerim olmadı hiç, yeterki doğru şekilde kullanılsın...

husokal
31-08-2010, 20:43
hm
baktığım kadarıyla bi itunes rehberi yok
Sync özelliklerini kapayıp Manual dosya aktarımı seçeneğini biliyorum şimdilik
ama yanlış bir şey yapmam halinde hangi tehlikelerle karşılaşacağımı bilmiyorum
mesela Crackli programlar silinebilir mi vs
otomatikten bişeyler cevirir mi itunes :D

kısa bi yazabilir misinz bi tane rehbercik burdan =)

birde Root programı nerde lazım oluyor ondan kasıt: İfile tarzı telefondan erişebileceğim mi yoksa
pc den kontrol için mi?

GKTG
31-08-2010, 20:58
niye silinsinki Müziklerim/iTunes/Mobile Applıcations bölümünde saklı kalıyor crakli oyunlar ve programlar

GKTG
31-08-2010, 21:00
root programı ipod/iphone ye tema vs. vs. şeyler atmak için kullanılır yani içindeki tüm dizinlere girmeni sağlar

husokal
31-08-2010, 21:01
yani mesela diyorum :
" Crackli programlar silinebilir mi VS"

Genel bi açıklama yazılabilir mi mahiyetinde sormuştum

*Yani itunes asla yeterli kalmıyor hım

GKTG
31-08-2010, 21:03
yani mesela diyorum :
" Crackli programlar silinebilir mi VS"

Genel bi açıklama yazılabilir mi mahiyetinde sormuştum

tamam. itunes üzerinden silceksen silinebilirler verdiğim windows dizininde o cracli dosyalar kalır tekrar ıtunese atabilir.

SaTuSa
31-08-2010, 21:06
hm
baktığım kadarıyla bi itunes rehberi yok
Sync özelliklerini kapayıp Manual dosya aktarımı seçeneğini biliyorum şimdilik
ama yanlış bir şey yapmam halinde hangi tehlikelerle karşılaşacağımı bilmiyorum
mesela Crackli programlar silinebilir mi vs
otomatikten bişeyler cevirir mi itunes :D

kısa bi yazabilir misinz bi tane rehbercik burdan =)

birde Root programı nerde lazım oluyor ondan kasıt: İfile tarzı telefondan erişebileceğim mi yoksa
pc den kontrol için mi?

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/77-itunes-programinin-kullanimi.html

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/17092-itunes-9-x-programinin-kullanimi.html

Demek ki yeteri kadar incelememişsin forumu.. Gerekli rehberler forumda mevcut...

husokal
31-08-2010, 21:07
hım evet pardon
rehberi diye aratıp durmuştum sürekli ondan bulamamış :)