PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Benim iTunes Silmeye Meyilli

One of Them
30-08-2010, 22:13
Benim iPod Touch'ım var. iTunes'u kullanmayı pek çözdüğüm söylenemez ama sebebi de yaptığı işlere anlam veremiyorum. Tahmin ediyorum ki bu konu bu forumda konuşulmuştur ama nedense ben bulamadım. Benim sorunum senkronize etme işlemi yaparken ya da yapmadan evvel cihazda temizlik işlemi düzenliyor. Müziklerimi götürdü senkronize ediyim derkene, şimdi de uygulamalarıma göz dikti. Summary bölümünden bir seçenek değiştiriyorum aşağıdan apply diyorum, bir bakıyorum silmeye başlamış. Back up yapıyorum tekrar o back up ı yüklemeye girişiyorum yapıyor da. Tabi telefonu baştan başlatıyor ve telefon açılır açılmaz senkronize menkronize derken samanlık altından su yürütmeye çalışıyor yine. Bu iTunes'a kızlara baktığım gibi bakar oldum: ikisini de çözemiyorum. Bana bir can simidi lazım. Bu arada siteniz ilaç gibi ama ben de ayaklı sorun gibi bir şahsiyetimdir inşallah deva bulurum dertlerime burada. Şimdiden teşekkürler [:)]

SaTuSa
30-08-2010, 22:20
1 saat önce üye olmuşsunuz forumumuza, heliyle bu kadar kısa zaman içerisinde konuları bulamazsınız.. Araştırmak en iyi yöntemdir. Size ne yorum yapılsa muhakkak ufak bir nokta atlanır...

Buda konusu: http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/17092-itunes-9-x-programinin-kullanimi.html