PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TinyUmbrella-SHSH kayıtları için, Güncel Sürüm ve Bilgilendirme

Sayfa : 1 2 [3]

GKTG
10-09-2012, 09:21
internete bağlanmadan shsh yapılabiliyor mu? başka bir yere bu kadar telefon bilgimi vermek biraz rahatsız edici (imei vb :( )

Bilgisayarınızdan SHSH kaydı alırken Cydia Serverlarına bağlanmak için internet bağlantısı gereklidir. Bildiğim kadarıyla IMEI vs bilginizi vermiyorsunuz.

efsanewi
14-09-2012, 00:01
Merhaba, cihazımı bağladıktan sonra save ssh tuşuna bastım ve 4.3.3, 4.3.5, 5.0.1, 5.1.1, 5.1.1 sürümlerinin ssh larının kaydedildiği yazdı. Ama cihazı yeni aldığıma görev önceki ssh ler nerden geliyor? Teşekkürler.

SalihBxl
14-09-2012, 00:03
Merhaba, cihazımı bağladıktan sonra save ssh tuşuna bastım ve 4.3.3, 4.3.5, 5.0.1, 5.1.1, 5.1.1 sürümlerinin ssh larının kaydedildiği yazdı. Ama cihazı yeni aldığıma görev önceki ssh ler nerden geliyor? Teşekkürler.

Sanirim cihaz ikinci el ve daha onceden jailbreak yapilmis. Onceki yapilan jailbreak sayesinde shsh kayitlarini otomatik almis.

Tapatalk ile iPhone 4s Cihazimdan Gonderilmis Mesajdir.

efsanewi
14-09-2012, 00:05
Log kısmında kırmızı yazıyla you are too late yazmakta, yine de alınmış mıdır?

GKTG
14-09-2012, 00:18
Log kısmında kırmızı yazıyla you are too late yazmakta, yine de alınmış mıdır?

Maalesef alınamaz.

lavetera
29-10-2012, 13:40
5.1.1 in sshs kayıtları durduruldu mu?

panpa
20-01-2013, 11:14
arkadaşlar 5.1.1 shsh kaydım var tinyumbrella start tss server yapıyorum shift + restore yapınca hata veriyor. iphone güncellenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (11). ne yapmam gerekli?

GS_36
20-01-2013, 14:42
şu an ki kullandığın sürüm nedir , amacın sürüm yükseltmekmi yoksa düşürmekmi istiyorsun ?. Birde lütfen soru sormadan önce cihazınız ile ilgili bir kaç bilgi verin örneğin hangi cihaz şu
anki kullandığınız sürüm cihazda sim kilit varmı yokmu.daima ilk önce bu bilgileri verin ki gerekli yardımı alabilesiniz.

OlguErhan
20-01-2013, 15:31
arkadaşlar 5.1.1 shsh kaydım var tinyumbrella start tss server yapıyorum shift + restore yapınca hata veriyor. iphone güncellenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (11). ne yapmam gerekli?
Redsn0w son surum ile shsh kayitlarinizi ve indirdiginiz 5.1.1 kurulum dosyanizi gostererek itunes vs gerek kalmadan restore yapabilirsiniz forumda var nasil yapildigi ben gecenlerde redsnow ile 5.1.1 i yeniden bastan yukledim itunes yada tinyumbrella olmadan :)

panpa
20-01-2013, 16:47
sürüm yükseltcektim yaptım teşekkür ederim olguerhan yanlız itunes ın azizliğine uğradım app lerin yedeğini almamış hepsi gitti üzüldüm duruma. biraz alakasız kaçacak ama itunes yeni restoreye rağmen diğer kısmında 2gb veri olduğunu söylüyor nedir bu diğer? nasıl silebilirim? zaten 13 gb kullanabilir alan nasıl oluyor 16 lık telefonda onuda bilmiyorum iphone 3gs

OlguErhan
20-01-2013, 17:04
sürüm yükseltcektim yaptım teşekkür ederim olguerhan yanlız itunes ın azizliğine uğradım app lerin yedeğini almamış hepsi gitti üzüldüm duruma. biraz alakasız kaçacak ama itunes yeni restoreye rağmen diğer kısmında 2gb veri olduğunu söylüyor nedir bu diğer? nasıl silebilirim? zaten 13 gb kullanabilir alan nasıl oluyor 16 lık telefonda onuda bilmiyorum iphone 3gs

Kapasite gerçekten sıkıntı 16 gb zaten direkt kalmıyor sistem kuruyorsun sistem dosyaları ve format atınca sıfır telefon dahi olsa 13.5 gb gibi boş alan oluyor sırf bu yüzden ben 16 gb 4s satıp iphone 5 32gb a geçtim kafayı yicektim ne oyun ne müzik sığmıyordu artık.

cemozi
06-02-2013, 10:24
Selam Arkadaşlar;
Hatırladığım kendim en son 4.3.5 için shsh kaydı almıştım.
sonra cydia da ekran yukarda kendi shsh kayıtları aldığı için üzerinde fazla durmadım.
6.1 için jailbreak çıktı ve bir kaç yerde shsh kaydınızı lın şeklinde yazı görünce dedim yapayım bir 6.1 e geçmeden önce.
ama tinyumbrella shsh kaydı almıyor. önceden aldığım shsh yedek klasörü shsh dosyasının içine koydım o zamanda sadece 4.3.5 e kadar görüyor.
nerede hata yapıyorum acaba?
5.00.09 sürümü ve 6.12.02a sürümü ile denedim sonuç aynı.
yönetici olarak çalıştırıyorum.
server çalıştır diyorum çalışıyor.
üzerine cydia üzerinde saurik de kaydım vardı diye bugün cydia açtım.
ama cydia da shsh kaydını gösteren satır kaybolmuş dolaysıyla panik oldum.
beni bu konuda bilgilendirecek var mı?
not : sürüm olarak 5.1.1 deyim....
laptopda port değiştirip tekrar shsh kaydı al dedim şuan sadece
6.1 kayı aldı kendince????
iyice aklım karıştı
ÇÖZDÜM
ishshit i yükledim cydia dan
cydia üzerinde shsh kaydı al dedim.
aldığı kayıtlar mailime yolladım.
ordadan tinyumbrella shsh kayıt dosyasına attım şimdi onlarıda görüyor. nerdeyse geçerli her sürüm için shsh kaydı oluşturdu.

firatliv
15-02-2013, 21:13
jailbreak yaptim kaldiramiyorum. gozunuzu seviym yardim edin

hasoman
15-02-2013, 21:36
Arkadaşlar jb yaptıktan sonra kablosuz olarak güncelleme kontrolü çalışmıyormu bende sürekli yazılımın güncel olup olmadığı kontrol ediliyor diyor ve öyle kalıyor.

cemozi
20-02-2013, 11:01
hasoman ve firatliv arkadaşlar sorularınızı yanlış yerde soruyorsunuz.
jb yi kaldırmak için iphonenu restore etmen lazım.
yeni jb ile bir sürü uyum sıkıntısı ve tweak çakışmaları mevcut o yüzden wireless update bazı cihazlara sorun çıkarabiliyor.