PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : US iTunes Storede Maden Var bilginize (Podcasts)

ysevim
27-01-2009, 23:16
Arkadaşlar bugün finalleriminde sona ermesinden dolayı kendime ev tatili verdim ve pc başında bir gün geçirdim. PC başında otururken bi ara cnm sıkıldı ve itunes us storesinde gezinmeye başladım öylesine. Şu podcasts olayı nedir onun nesini satıyorlar diye merak ettim ve bi gireyim dedim. O bölümü de kategorize etmişler komediydi haberdi 1-2 şeyi inceledikten sonra music kategorisine geçtim ve bir maden buldum.

Örnek vermek gerekirse ben trance müzik dinlemesini severim ve iki tane süper podcast buldum bunun hakkında. Hemde FREE. Mesela Tiestonun bütün albümleri itouchımda olmasına rağmen burada bulduğum Tiesto's Club Life Podcastsi hazineden farksız. Çıkardığı albüm sayısından fazla (tek şarkılık cdleri albüm saymayın) podcast yayını yayınlamış burada hepside free (toplamda 95 tane var şu an) ve her hafta, 14 gün yada ay güncelleniyor bu yayınlar.

Buradaki podcastler başka şarkıcıların mixi olmasına rağmen ben şu anda bir yıl ekmek yüzü görmemişte şu anda yemek bulmuş gibiyim. [:D]

Hepinize tavsiye ederim daha başka şarkıcı, grup ve kuruluşların podcastleride var ve sanırım hepsi free. Video podcastlerininde sanırım çoğu free ve ingilizce anlayanlar için güzel şovlarda düşebilir.

Konunun yeri burası mı değilmi bilemedim ama değilse kusura bakmayın bana sanki en uygun burası gibi geldi.

Hepinize hayırlı podcastler.

fantazi
27-01-2009, 23:21
konu yerinde bi sakınca yok saol biliyordum nerdeyse bütün podcastler bedava bende türkiye hesabı kredi kartlı aldığım için itunes u kullanamıyordum us açtım bitane itunes u kullanıyorum 2 kere redeem code aldım face den 40tane güzel şarkı indirmiştim [gl=12.gif]

şoparco
28-01-2009, 01:44
ben de invisible friend tavsiye ediyorum size. 5. bölümde kaldı ama çok güzel yapmış adamlar. tabii happy tree friend unutmamak gerekir [:'(]

ysevim
28-01-2009, 20:50
Ya beyler birşey soracağımda bu podcastsleri itunes m4a olarak indiriyor ve tek dosya olarak görüyor şarkıları da içinde tane tane depolamış orası güzelde. Ne kadar uğraştıysamda bi podcastsin içindeki şarkıyı ayırmayı başaramadım. Googleden akla hayala gelebilecek her türlü deneme ile arama yaptım ve konuları okudum. Tek deneyemediklerim macos x için verilen yazılar oldu ama bir türlü başaramadım. m4a nın içinde sakladıkları album artları bi yöntem bularaktan çıkartmayı başardım ama bu bi türlü olmuyor. Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.