PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iblacklist 4.0

doctrolg
08-08-2010, 01:14
Merhaba arkadaşlar. Forumda arattım 2.2 ve 2.3 versyonuyla ilgili konular buldum. Onlarda da pek bir açıklama olmadığı için bu konuyu açmak istedim.
Bu konuyu bilmeyenler için birde açıklama ekliyeyim:
Çoğumuzun canının sıkıldığı anlar olmuştur, yada canımızı sıkan birileri ! onlarla görüşmek istemediğimizde telefonu tamamen kapatmak zorunda kalıyoruz. Birde sapıklar konusu var tabiki, özellikle bayanların daha çok şikayet ettiği konu. Tamamen kapattığımızda bu seferde ya bize ulaşması gerekenlerde mağdur oluyordu yada işlerimiz aksıyordu. Bu uygulama ile artık daha rahat bir şekilde telefonlarımızı kullanabiliyoruz.
Bu uygulama; Bize ulaşmasını istemediğimiz numaranın, telefonu kapatmadan ulaşmasına mâni olur. Sadece aramasını değil, isterseniz kısa ve/veya multimedya mesajları da engelleyebilir.
sources kaynağı : cydia.myrepospace.com/

NOT : Uygulama versyonu 4.0-2'dir. İOS 4.0 ile uyumundan dolayı başlıkta 4.0 yazılmıştır. repo kaynağında ''İBLACKLİST 4.0-2 CRACKED'' diye geçmektedir.

Uygulama 4.0'da denenmiştir. Engellediğiniz numara sizi aradığında, ayarlardan dilerseniz titreşim dilerseniz sesli olarak uyarılabilirsiniz. Karşı taraf sürekli meşgul sinyali alır. Güle düle kullanın.

Uygulama açılırken;
http://img31.imageshack.us/img31/6108/img0248.png (http://img31.imageshack.us/i/img0248.png/) http://img825.imageshack.us/img825/9843/adsz2z.png (http://img825.imageshack.us/i/adsz2z.png/) http://img832.imageshack.us/img832/580/img0250.png (http://img832.imageshack.us/i/img0250.png/)

MsTrK
08-08-2010, 01:18
Elline , emegine saglik :)
Gercekten faydali bir uygulama ;)

Serkanize
08-08-2010, 12:10
Bu programin cracksiz normal free ya da ucretli versiyonunu appstore'da aradim ama bulamadim arkadasim. JB yapmadigim icin para vermeye raziyim, acaba ben mi bulamadim, var midir yani?

MoDaMinE
08-08-2010, 13:33
Malesef Appstore'de yok. Ancak jb yapıp cydia kaynağından indirebilirsiniz.

monepleus
11-08-2010, 02:17
Camo menüsünden İsim ve İkon değiştiremiyorum...
Sorunla ilgili çözüm üretebilecek bir arkadaşımız var mı...

doctrolg
12-08-2010, 18:37
Yüklediğin sürüm yalnış, cihazınız 3GS 3.1.3 görünüyor. Bu 4.0 ve üstü İcin. Size Bu uygulamanın 3.1.4 sürümü lazım.
3gs 3.1.3 sürümünde denedim 3.1.4 sorunsuz çalışmaktadır. İcon ve isim degisikligi oluyor. 4.0-2'de bende degistiremedim, sanırım bu versyondan kaynaklanan bir hata olabilir.

Qubyyy
15-10-2010, 02:24
Verdiğiniz kaynağı ekleyemiyorum cydia dan. Başkabir kaynaktan blacklisti indirdim 4.0-5 unregistered olarak.

Crack için kod sormakta.?

Birde eski versiyonlarından birini yüklemiştim biraz önce, telefon sürekli safe mode hatası veriyor. Re-spring yapıyorum ama gene güvenli modda açılıyor.

Cihaz: iphone 4 4.1limera1n jb li?

Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle crack için register code varsa..

tinanoglu
15-10-2010, 04:00
kaynak cydiadan eklenmiyor, yada benmi ekleyemiyorum ? teşekkürler.

doctrolg
15-10-2010, 07:52
Verdiğiniz kaynağı ekleyemiyorum cydia dan. Başkabir kaynaktan blacklisti indirdim 4.0-5 unregistered olarak.

Crack için kod sormakta.?

Birde eski versiyonlarından birini yüklemiştim biraz önce, telefon sürekli safe mode hatası veriyor. Re-spring yapıyorum ama gene güvenli modda açılıyor.

Cihaz: iphone 4 4.1limera1n jb li?

Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle crack için register code varsa..

crack'li hali SiNfuL iPhone Repo (http://www.sinfuliphonerepo.com/) kaynağında mevcut. Kaynağı ekleyip, iBlacklist Cracked diye aratırsanız karşınıza çıkacaktır.

kaynak cydiadan eklenmiyor, yada benmi ekleyemiyorum ? teşekkürler.

cydia'yı açtıktan sonra aşağıdan "MANAGE" bölümünü seçin, çıkan ekrandan "SOURCES" kısmına tıklayın. Ondan sonra sağ üst köşeden "EDİT" ve sonrasında sol üst köşeden "ADD" kısmına tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak küçük pencereye aynen şunu yazın : SiNfuL iPhone Repo (http://www.sinfuliphonerepo.com/)
sondaki ters (/)slaş'ı unutmayın. Daha ayrıntılı ve resimli anlatım için forumda aratırsanız detaylı ve resimli şekilde bulabilirsiniz.
sinfuliphonerepo.com/ (başına www.) ekleyin eklendiğinde direk sitenin kısa adını verdiği için öyle yazmak zorunda kaldım.

ArnBien
15-10-2010, 11:58
Güvenli moda alma sorunu benimde başıma geldi şimdi, soft resetle de düzelmedi uygulamanın sürümüyle ya da stabil olmamasıyla mı alakalı acaba

doctrolg
15-10-2010, 19:52
Güvenli moda alma sorunu benimde başıma geldi şimdi, soft resetle de düzelmedi uygulamanın sürümüyle ya da stabil olmamasıyla mı alakalı acaba
Surumle ilgili arkadaşım. Senin mesajını okuduktan sonra fw'inin 4.1 olduğunu gördüm, bende 4.1'e yukseltip baktım. Sinful'daki sürüm uyumlu değil, bu yüzden hata veriyor. Xsellize kaynağında 4.1-5 sürümünü yükleyin çalışacaktır. Bende : iPhone 3g 4.1 fw'de sorunsuz çalışıyor.
Cydia.İxsellize.com/ kaynağından bakınız. İndirmeden önce sürümünün 4.1-5 olup olmadıgını kontrol edin.

Afanasyevo
21-10-2010, 18:33
İxsellize kaynağında 4.1.5 yok malesef.. Bu uygulamanın 4.1 de sorunsuz çalışanını bulamadım. Bulan olduğunda bizlerle paylaşırsa sevinirim.

Qubyyy
21-10-2010, 23:19
İxsellize kaynağında 4.1.5 yok malesef.. Bu uygulamanın 4.1 de sorunsuz çalışanını bulamadım. Bulan olduğunda bizlerle paylaşırsa sevinirim.

Aynen bende, cydia search kısmında, mevcut kaynaklarımdan(ixsellize ve sinfull) 3 adet iblacklist çıkıyor. Hepsini yükledim, biri safe mode hatası veriyor, biri register istiyor, biri de çalışıyor ancak blacklistimde ekli olanlar çatır çatır arıyor, mesaj atıyor bana? İlişkimi zedeliyeceksiniz [:D]

EzberimSin
21-10-2010, 23:42
4.1 de malesef ise yaramadı. Engelliyorum fakat kisi arıyor yine. Umarım guncellestirme çabuk gelir.

ates84
22-10-2010, 02:59
Arkadaslar cihazım 3g s 4.1 fw yüklü ve limera1n ile jb'li cydiadan xsellize kaynaginda bulunan iblacklisti yükledim ve gayet sorunsuz çalışıyor surumude 4.0-5 bilginiz olsun. Kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

doctrolg
22-10-2010, 05:23

Arkadaşım, yazarken ne atıp tutuyoruz nede başkaları gibi başka forumlardan kopyala yapıştır yapıyoruz. Denemeden, görmeden kesinlikle paylaşmıyoruz. İxsellize kaynağından kendim indirdim, kurdum ve çalıştığını gördükten sonra paylaştım.
Kaynakta sadece iBlacklist diye geçmekte, aratıyorsanız sadece ismi yazıp aratın. ( tavsiyem kaynağa girin, i harfine gidin) uygulamaya ilk tıkladığınızda yüklemeden önce uygulama hakkında bilgi çıkar (kimi beklemeden install butonuna hemen basıyor) orada uygulama hakkında bilgi vermektedir. ( sadece iBlaclist için söylemiyorum. İndireceginiz tüm uygulamalar için) sürümünü ordan kontrol edin. Bu arada sürümü 4.1.5 değil 4.1-5 olacak. Yukarıda yukleyipte sorunsuz kullanan arkadaşlar var.
Cydia--> manage--> sources--> ixsellize--> i harfine tıklayın --> iBlacklist

Qubyyy
22-10-2010, 09:12
Arkadaşım, yazarken ne atıp tutuyoruz nede başkaları gibi başka forumlardan kopyala yapıştır yapıyoruz. Denemeden, görmeden kesinlikle paylaşmıyoruz. İxsellize kaynağından kendim indirdim, kurdum ve çalıştığını gördükten sonra paylaştım.
Kaynakta sadece iBlacklist diye geçmekte, aratıyorsanız sadece ismi yazıp aratın. ( tavsiyem kaynağa girin, i harfine gidin) uygulamaya ilk tıkladığınızda yüklemeden önce uygulama hakkında bilgi çıkar (kimi beklemeden install butonuna hemen basıyor) orada uygulama hakkında bilgi vermektedir. ( sadece iBlaclist için söylemiyorum. İndireceginiz tüm uygulamalar için) sürümünü ordan kontrol edin. Bu arada sürümü 4.1.5 değil 4.1-5 olacak. Yukarıda yukleyipte sorunsuz kullanan arkadaşlar var.

Hocam, sıkıntım şurda ki, ixsellize adresini ekleyemiyorum. xsellize adresinden eklediğim iblacklist de çalışmıyor. Cydia da farklı bir kaynakta var mı 4.1-5 iblacklist? Ya da sen burdan app olarak paylaşabilir misin?

netkit
22-10-2010, 09:32
Sayın doctrolg ;
bende bulamadım 4.0-5 var onuda yukleyınce cekis -0- a dustu benı arayana telesekretere attı bende kımseyı arıyamadım.ip4 4.1 jbli tcell cıhaz.. kaldırdım normale dondu. artık stabil olmasını beklıcem...
bilgiler için tşk. kolay gelsın..

Qubyyy
22-10-2010, 10:32
Sayın doctrolg ;
bende bulamadım 4.0-5 var onuda yukleyınce cekis -0- a dustu benı arayana telesekretere attı bende kımseyı arıyamadım.ip4 4.1 jbli tcell cıhaz.. kaldırdım normale dondu. artık stabil olmasını beklıcem...
bilgiler için tşk. kolay gelsın..

Aynı sorun bende de oluştu. Blacklisti yükleyince çekmedi hiç telefon. Komple blokladı sanırım hattı [:D] Aslında bir nevi iş gördü [:D]

İphone 4 için beklemek gerekecek sanırım.

XANTHE
22-10-2010, 10:48
Blacklisti yükleyince ekrana bi uyarı gelecek "hücresel veri ağı etkinleştirilemedi" diye, ardından şebeke gidecek ve telefon çekmeyecek, normaldir. Yapmanız gereken cihazı kapatıp açın düzelecektir.

Qubyyy
22-10-2010, 10:55
Blacklisti yükleyince ekrana bi uyarı gelecek "hücresel veri ağı etkinleştirilemedi" diye, ardından şebeke gidecek ve telefon çekmeyecek, normaldir. Yapmanız gereken cihazı kapatıp açın düzelecektir.

O dediğin uyarıyı veren farklı kaynaktan yüklediğim iblacklist idi. Gitti geldi şebeke, hatta cydiadan dowloading kısmında reset gsm bla bla yazıyor. Şebekeyi kesip tekrar izin veriyor.

Ancak bu başka bir kaynaktan yüklenen bir iblacklist. Senin dediğinde program çalışıyor ancak blocked list tekiler arıyor da mesaj atıyorlar da.

Kısacası 3 farklı blacklisti yükledim, 3ü de çalışmadı. Çalışsa bile aramaları engellemedi.

Afanasyevo
22-10-2010, 22:03

Uygulamanın nasıl indirileceğini ve indirmeden önce bilgi bölümünü okumayı gayet iyi biliyorum merak etme.. Xsellize ise ilk baktığım ve uygulamalarını tercih ettiğim linktir. Yalnız sanırım sen yanlış bakmışsın ki Xsellize de 4.0-5 olarak link var, 4.1-5 değil ! Ayrıca burada çalışan uygulamayı ne diye çalışmıyor diye yazayım onu da izah edersen ayrıca sevinirim. Size veya başka herhangi birine atıp tuttuğunu, ima yoluyla dahi yazdığımı hatırlamıyorum. Bu şekilde alıngan tavırlarınızı özel hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklara bağlıyorum. Buraya paylaşım için giriyoruz, tartışmak için değil.

Edit : Az önce telefonu Restore ettim (Usb drive' ın yarattığı sorundan dolayı da düşünüyordum zaten) ve Xsellize nin paylaşımındaki 4.0-5 bu sefer çalıştı. Çalışmayan arkadaşlar büyük olasılıkla kurduğunuz bir uygulama ile çakışıyor yada uygulamadaki sorundan dolayı olabilir. Benim gibi bu uygulamaya ihtiyacınız varsa en kestirme yol olarak Restore edin ve öyle deneyin. Bu arada Doctrolg arkadaşa teşekkür ederim. Bu ısrarlı yazısı ile Restore yapmamı ve uygulamaya kavuşmamı sağladığı için ;)

doctrolg
23-10-2010, 04:17
Arkadaşlar, sorun cihazınızla uyum olabilir. Yani iPhone 3G ve 3G S'te denedim çalışıyor, iPhone 4 ile uyumlu olmayabilir. Maalesef elimde de cihaz olmadıgından deneyemiyorum. Size birkaç kaynak vereyim, denersiniz olmadı bekliyeceksiniz ki mutlaka çıkarırlar iPhone 4 icin.
V 4.0-5 Xsellize
V 4.0-5 apt.thebigboss.org/repofiles/cydia ( cydia kurulduğunda otomatik verilen bir kaynak. Cihazınızda olması gerek )
V 3.0-8 repo.icausefx.com/
V 3.0-8 w w w.sinfuliphonerepo.com/ ( w'lar bitişik, kısa adını vermesin diye ayırdım )
cydia.myrepospace.com/macanavari ( Bunda final versyon diye geçmekte, versyon numarası yazmamaktadır)
Not: 4.1-5 yazdığımı yeni farkettim ve bu yüzden özür diliyorum. Cihazın sürümünü 4.1'e yükseltince akılda 4.1 kalmış. Sadece buraya yazarken, yazım hatası yapmışım.

doctrolg
23-10-2010, 04:23
Uygulamanın nasıl indirileceğini ve indirmeden önce bilgi bölümünü okumayı gayet iyi biliyorum merak etme.. Xsellize ise ilk baktığım ve uygulamalarını tercih ettiğim linktir. Yalnız sanırım sen yanlış bakmışsın ki Xsellize de 4.0-5 olarak link var, 4.1-5 değil ! Ayrıca burada çalışan uygulamayı ne diye çalışmıyor diye yazayım onu da izah edersen ayrıca sevinirim. Size veya başka herhangi birine atıp tuttuğunu, ima yoluyla dahi yazdığımı hatırlamıyorum. Bu şekilde alıngan tavırlarınızı özel hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklara bağlıyorum. Buraya paylaşım için giriyoruz, tartışmak için değil.

Edit : Az önce telefonu Restore ettim (Usb drive' ın yarattığı sorundan dolayı da düşünüyordum zaten) ve Xsellize nin paylaşımındaki 4.0-5 bu sefer çalıştı. Çalışmayan arkadaşlar büyük olasılıkla kurduğunuz bir uygulama ile çakışıyor yada uygulamadaki sorundan dolayı olabilir. Benim gibi bu uygulamaya ihtiyacınız varsa en kestirme yol olarak Restore edin ve öyle deneyin. Bu arada Doctrolg arkadaşa teşekkür ederim. Bu ısrarlı yazısı ile Restore yapmamı ve uygulamaya kavuşmamı sağladığı için ;)

Özrün kabul edildi ;)

deathriver
23-10-2010, 10:38
sanırım bazı programlarla cakısıyor.yukledim calısmayınca kaldır dedim installous da silindi aynı anda[gl=18.gif]

maverick1986
27-10-2010, 21:11
selam arkadaşlar şimdi merakımdan iphone 3Gs 4.0 a denedim ve oldu repo olarakda xsellize yi kullandım 4.0.5 i kurdu 2 kere kapatıp açtım ve program güzel şekilde çalışıyor. bilgilerinize ...

cihaz turkcell den alınma. ilk defa jailbreakme yaptın IOS4.0 + installus+ afc2+openSSH+ sbsettings bunları kurduktan sonra yükledim herşey güzel

maverick1986
27-10-2010, 23:32
evet arkadaşlar 2-3 saattir deniyorum bu programı olan şeyleri anlatayım. belki ihtiyaç olur.

Hatalar ve olan işler.
bir kişiyi eklerken muhakkak action bölümünden busy call ı seçin numara meşgul gibi değil sanki düşmüyormuş havası veriyor.
bir kişiiyi ekledik sonra çıkartıp aradık tekrardan eklediğimizde program çalışmıyor tamamen black listten kaldırıyoruz telefonu kapatıp açtıktan sonra deniyoruz oluyor
örneğin: arkadaşımı blackliste ekledim. denedim oldu sonra çıkardım. telefonu aradım normal şekilde çalıyor. sonra tekrardan blackliste ekledim. tekrar aradığımda normal bir şekilde çalmaya başladı blackliste kayıtlı olduğu halde.
birde çok uğraştım ama msj gönderdiğimde karşı tarafa iletildi gözüküyor. ona geri dönüş msjını denedim yapamadım.

bu programla uğraşan oynayan bilgi aktarabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim. herkeze kolay gelsin

Afanasyevo
27-10-2010, 23:41
.......
bir kişiiyi ekledik sonra çıkartıp aradık tekrardan eklediğimizde program çalışmıyor tamamen black listten kaldırıyoruz telefonu kapatıp açtıktan sonra deniyoruz oluyor
örneğin: arkadaşımı blackliste ekledim. denedim oldu sonra çıkardım. telefonu aradım normal şekilde çalıyor. sonra tekrardan blackliste ekledim. tekrar aradığımda normal bir şekilde çalmaya başladı blackliste kayıtlı olduğu halde.
...............

Bu bende olmuyor. Yani akşamları ekliyor ve gündüzleri kaldırıyorum ama siz böyle yazınca ben de merak ettim. Yarına dener sonucu yazarım.

doctrolg
28-10-2010, 01:49
birde çok uğraştım ama msj gönderdiğimde karşı tarafa iletildi gözüküyor. ona geri dönüş msjını denedim yapamadım.

bu programla uğraşan oynayan bilgi aktarabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim. herkeze kolay gelsin

Bu programla sizi aramalarına mani oluyorsunuz, sizin onları aramanıza değil. Yani siz aradığınızda yada mesaj attığınızda çalması normal

Afanasyevo
28-10-2010, 23:33
Sanırım eklediği telefondan arama yapıyor arkadaş kontrol amaçlı (benim gibi). Ama ben deneyemedim, fırsatım olmadı. İlk fırsatta deneyip yorumu yazacağım.

tekkullanim1
16-11-2010, 15:19
sadece 2 tane numarayı bloke ediyor o kadar.
ayrıca çekiş düşüyor, operatör ismi köşede yazıyor halde iken bile bazen ne arayabiliyorum ne aranıyorum. kapatıp açınca düzeliyor. günde 5 kere mi kapatıp aççaz anlamadım. harbiden de kopyala yapıştır yapıyorsunuz.

Afanasyevo
20-11-2010, 14:46
evet arkadaşlar 2-3 saattir deniyorum bu programı olan şeyleri anlatayım. belki ihtiyaç olur.

Hatalar ve olan işler.
bir kişiyi eklerken muhakkak action bölümünden busy call ı seçin numara meşgul gibi değil sanki düşmüyormuş havası veriyor.

Denedim ve aynı şekilde bende de oldu. Engellediğim şahısların çağrılarını telefonumda gördüğüm an kaldırdım bu uygulamayı. Umarım 4.2'den sonra sorunsuz bir sürümü yayınlanır.

doctrolg
21-11-2010, 15:09
Evet haklısın, yeni sürümünü beklemekten başka yapacak birşey yok.

Ceran
12-12-2010, 17:20
arkadslar benım oldu ama sole bısey var 'Activation key:' istio napıcam sımdı :)

Afanasyevo
12-12-2010, 20:39
arkadslar benım oldu ama sole bısey var 'Activation key:' istio napıcam sımdı :)

Kırılmamış sürümünü kurmuşsun. Kırılmış uygulamanın adı; iBLACKLiST 4.0-2 CRACKED olacak.

tinanoglu
16-12-2010, 10:30
Son kararımız nedir, Yükleyelimmi yüklemeyelimmi :)
Saygılar...

beyaz
18-12-2010, 19:35
Arkadaslar bu iblacklist gibi bir app varmi appstorede bende iphone 4 ios 4.2.1 var jailbreak icin daha beklemedegim ondan varsa yazarmisiniz

doctrolg
18-12-2010, 22:42
Arkadaslar bu iblacklist gibi bir app varmi appstorede bende iphone 4 ios 4.2.1 var jailbreak icin daha beklemedegim ondan varsa yazarmisiniz

Bildiğim kadarıyla yok, sadece cydia'da mevcut.

MrPau
19-12-2010, 01:04

Benim bildiğim yok. Ayrıca şuan cydiadaki en son çıkan cr*ckli 4.2 versiyonuda hiçbir işe yaramıyor.

doctrolg
19-12-2010, 01:13
Benim bildiğim yok. Ayrıca şuan cydiadaki en son çıkan cr*ckli 4.2 versiyonuda hiçbir işe yaramıyor.
Yakında işe yarayanını kırarlar :))

tunneroz
25-12-2010, 06:44
crackleri calısmıyor..ya duzensiz calısıyor yada 2 kisiye kadar engelliyor...ihtiyacınız varsa orijinalini almanızı siddetle tavsiye ederim, kullanıyorum, kusursuz..

doctrolg
02-02-2011, 17:05
Arkadaşlar, son sürüm crackli vaziyette geldi. 4.2-1 full çalışmakta. cydia'dan indirebilirsiniz.

nightrider
04-02-2011, 11:10
10 gunluk trail olarak yukleniyor. activation key istiyor. kolay gelsin

laheyl
04-02-2011, 13:35
eee supermis kesinlikle denemeliyim bunu var bu tur vakkalar bir iki kisiyi block edelim :))

askintekik
04-02-2011, 15:25
arkadaslar,

Ben blacklist` in orjineli satin aldim. Programi kesinlikle tavsiye etmem. %50 perfomans ile calisiyor. Bazen engelliyor, bazen alakasiz kisileri engelliyor. Sonuc olarak cok kotu bir program, baska bunun gibi bildiginiz program var mi?

ozgurozt
04-02-2011, 16:34
Ben de satın aldım ama adamlar netten alınca şifreleri göndermedi, meğer iphone üzerinden satın alınca paypal kodu otomatik giriliyormuş

doctrolg
06-02-2011, 04:12
10 gunluk trail olarak yukleniyor. activation key istiyor. kolay gelsin

xsellize kaynağında crack'li mevcut. Key istemiyor, en azından bende istemedi. İphone 3G ve 3G S'te denedim.
sürüm : 4.2-1
kaynak : cydia.xsellize.com/

helemi
08-02-2011, 17:11
bende yükledim çağrıları engelliyor sorun yok ama mesajları engellemeyi beceremedim. mesajları nasıl engelleriz bilgisi olan var mı yada yapabilen?????????

bende cracli yükledim para falan vermedim :))))))))))

[B]erke*
13-02-2011, 12:02
Üzerinde bulunan whitelist neye yarıyor ?

tsubasaozora
22-02-2011, 23:54
adminlerim arkadaşlarım bu programın iphone 4 4.2.1 de çalışanı varsa ltfen paylaşabilirmisiniz?

tsubasaozora
23-02-2011, 00:26
uyudumu herkes :)

doctrolg
23-02-2011, 11:02
adminlerim arkadaşlarım bu programın iphone 4 4.2.1 de çalışanı varsa ltfen paylaşabilirmisiniz?

iphone 4'te test edemedim. Siz cydia'dan indirip test edin. Farklı bir sürümü yok, her cihaza ayrı diye çıkmıyor. Bunun uyumlu olması gerek.

tsubasaozora
23-02-2011, 21:52
iphone 4'te test edemedim. Siz cydia'dan indirip test edin. Farklı bir sürümü yok, her cihaza ayrı diye çıkmıyor. Bunun uyumlu olması gerek.

denedim fakat msjları engellemiyor.

ozkan003
25-02-2011, 19:48
bende iphone 4 4.1 var mükemmel çalışıyor. mutlaka eksik birşey yapıyorsunuzdur ürün süper ve eksiksiz.

KaleXitus
22-03-2011, 13:34
Bende iphone4 var 4.2.1 sürümü. Sinful Repodan yükledim. SMS ve Aramaları başarılı bir şekilde bloke ediyor. Nu programdanmı kesin olmamakla beraber tek sorun sen arama yaptığında veya sana arama geldiğinde konuşman bittikten sonra arama başarısız oldu şeklinde bi telefon uyarısı alman. Ama kesinlikle bundanmıdır bilmiyorum çünkü avea kullandığımdan dolayı arama yönlendir etkin yazısını kaldırmak için bi yöntem uyguladım. sanırsam bunla alakası yok. en muhtemel neden iblacklist uygulaması.

KaleXitus
22-03-2011, 13:40
Denedim iblacklisti kaldırıp ondan değil başka bi nedenden kaynaklı. Önemli bi problem değil ama biraz sinir bozucu.

gezgin38
12-11-2011, 02:48
şimdi ben 4.3.3 te denedim.. sorunsuz çalışıyor teşekkürler güzel bir çalışma...

ddddamla
07-12-2011, 12:39
merhaba ben bu programı iphone 5.0.1 yükledim fakat olmuyor sadece ekranda 200-300-400 diye numaralar gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim

iceberk
28-02-2012, 17:52
Blacklisti açtığımda aşağıdaki yazı geliyo.Yüklemede sorunmu vare acaba yardımcı olurmusunuz?
trial 10 days left
No valid activation was found.ıt means this copy of blacklist is under evaluatıon
OK

umit_math
01-03-2012, 02:46
cracklisini yuklemelisin